Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennél több esélyt már hova…?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennél több esélyt már hova…?

Figyelt kérdés

A barátommal 1-1,5 éve együtt vagyunk,régóta ismerjük egymást,jó alapunk volt.

Szeptember óta nagyon megvaltozott(Pesten katonanak tanul),engem figyelembe se vesz.

Pénteken jon,vasárnap megy. Élőben nincs vele gond,de én hianyolom a szavait,amikkel dicsér hétközben is. Am szerinte felesleges . Ezeken felül folyamatosan hazudik,ígéretet tesz(amit nem tart be ),más lanyokat néz az edző teremben,pedig nekem azt se engedi hogy fiukkal baratkozzak.

Mostanában a szex sem jó már vele ,semleges erzesse vált nekem,és felizgulni se izgulok már fel.

Nem próbál változni,a bizalmammal játszik lassan 3 hónapja. Azért nem engedtem el eddig őt,mert ígérte,megvaltozik.

Napról napra szeretek ki belole…ti mit csinalnatok?

1 napot se tudott kivenni számomra hogy eljöjjön velem az orvoshoz,hisz komoly légúti bajaim vannak. Nem tudta azt az egy napot kivenni,hisz sok macerával jár.

Nagyon szomorú vagyok.



nov. 15. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De ha folyamatosan hazudozik az a baj, és közben megigéri hogy megváltozik, az szerinted nem lesz ugyanúgy hazugság? Különben is a tetteid nézd, ezerszer beszédesebbek mint amiket mond. Én kilépnék ebből az egészből, mert nagyon nem ugyanazt keresitek és képviselitek.
nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége.
nov. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Ő hány éves?


Ha még csak a húszas éveidben jársz Kérdező, akkor nem kell kétségbeesni, főleg, ha az első felében. Majd jön más!

nov. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenek ezek a katonák :(


Ne aggódj jön jobb :)

nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok,ő 20 lesz.
nov. 15. 16:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Sok sok konyorges után,elintézi hogy eltudjon velem jonni az orvoshoz…de így már inkább ne is jojjon,hisz magatol nem akarná úgyse
nov. 15. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se. Ne könyörögj neki, neki ez az egész már terhes.
nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!