Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A féltékenység még a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenység még a legjobb kapcsolatokat is tönkreteszi?

Figyelt kérdés

nov. 15. 07:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Volt már olyan veletek, hogy egyébként minden stimmelt, de a párotok féltékeny volt ettől függetlenül is, ez pedig szépen lassan megmérgezte a köztetek lévő viszonyt?
nov. 15. 07:15
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha minden rendben nincs feltekenyseg. Bar ez alkat kerdese is
nov. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is egy ilyen volt. A féltékeny pasik egy idő után átmennek abba, hogy egyszeruen meg is utálják a párjukat.

Az első nyavajgasuktól kezdve csak lefele vezet az út hiába bizonygatsz hiába kapálózol. Lehetsz te apáca is. Az őket nem érdekli. A valóság nem érdekli őket csak amit a párjkra akarnak húzni. Az mellett végig kitartanak amig az tűri a vádakat terrort. Végig.

nov. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát mennyire féltékeny? Ha kicsit az nem baj sőt gáz ha valaki semmire sem féltékeny, volt olyan hogy exem előtt fogdosta a seggemet valaki és azt mondta hogy őt ez nem érdekli. Aztán ha nagyon féltékeny az gáz, pl egy másik exem, mert elmentem egy koncertre és azzal jött hogy az énekes sráccal fogom megcsalni :D
nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A mérték a mérvadó. Ha csak annyira féltékeny, hogy kb. félévente egyszer viccesen megjegyzi, nem tetszik neki, hogy van egy férfinemű barátom, aki időnként rám ír, akkor az teljesen belefér. Viszont volt olyan exem, aki meg akarta határozni, hogy mikor és hova mehetek és milyen ruhákat vehetek fel, ez már bőven a beteges kategória számomra.
nov. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A beteges feltekenyseg talan.
nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Főleg a féltékenyek kezdik a megcsalást is mert kompenzálni akarnak hogy ők is kellenek vkinek.

nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem a volt feleségem betegesen féltékeny volt. Ha egy nővel beszélgettem már rögvest azt hitte hogy a randit beszéljük meg. 16 évet éltem így vele. Beszélni beszéltem vele, csak nem fogta fel hogy így nem élet az élet.bOkot nem adtam rá hogy féltékeny legyen. Elegem lett és elváltunk.
nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Volt kolléganőm férje leskelodott a felesége ( kolléganőm) után. Mint egy magánnyomozó. Kocsival követte, megbújt különböző helyeken és ha lebukás szaga volt akkor úgy csinálta mintha véletlenül ott , arra járt volna. Éveken keresztül csinálta ezt. De nem ütötte meg egyszer sem. Ki volt készülve rendesen. Volt férje tulajdonának tekintette, birtoklási vágya volt a felesége iránt. Nem ismerte be hogy beteg!
nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!