Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnek tőlem a férfiak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal de a testem majdnem olyan mint a 20 éves lányomé, tudom nem ez a legfontosabb, de örülök ennek.és kerülnek a férfiak, nem mernek hozzám odajönni, beszélgetni. Sok ismerősöm van, es vannak akik tetszenek is. Adok egy kis jelet, de nem történik semmi sem. Komoly kapcsolatot keresnék, de néha már csak az is jó lenne ha valakivel együtt aludnék, átölelne stb.Mi lehet velem a probléma, esetlek kép alapján ha valaki véleményt mondana megköszönném.
nov. 16. 15:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
13%
Nem mindegy hogy kiskosztümben jarsz vagy farmerben.
nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%
Adhatok véleményt
nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
48%

A korod a gond. Lehetsz bármilyen csinos, ha egyszer mindenki foglalt körülötted...Nem fogják felrúgni az anyagi és családi biztonságot. Ha társkeresőre felmész, vagy itt gyakorira, 5 perc alatt találsz akár nagyon jó pasit is szexre, de ingyen prosti leszel a házasoknak meg tanítónéni a fiatal fiúkáknak, míg meg nem találják a nagy szerelmüket.

Egyszerűen statisztika, hogy a korosztályod megállapodott. Nem válnak el sokan. A friss házasok fele megy szét néhány éven belül, de minden meglévő 1000 házasságból max.6-7 bomlik fel, a többi elvegetál a közös vagyon meg gyerekek miatt egymás mellett élete végéig.

nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Elsőnek, szoknyás nő vagyok🙂
nov. 16. 15:49
 5/31 anonim ***** válasza:
21%
Várom a képet
nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
3. Igazad van. Prosti biztos nem lennék, társkeresőket nem szeretem! Nem működnek.
nov. 16. 15:51
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézel ki olyan jól?
nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
23%

Ha huszeves lanyod van, akkor persze, hogy nem fog tortenni semmi. Mert akikkel szeretned, hogy tortenjen, az a lanyod korosztalyat fuzogeti...



39F incel

nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

4. A szoknya se mindennapi laza styl mimt a kiskosztüm.

Próbálj meg egyszerű vagány laza szerkókat inkább aki nem különc. Az bizalomgerjesztőbb.

nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
*ami nem különc
nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!