Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért laposodott el? 10 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért laposodott el? 10 éve vagyunk házasok, a sex már nem a régi. Mivel dobhatnánk fel az intim együttléteket?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, már csak "muszályból" szeretkezünk, de szeretnék ezen változtatni, mivel szeretem!Segítsetek légyszi!
2010. okt. 20. 13:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
2010. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, nő vagy, vagy pasi?

És, hogy ő is szeret-e még?

2010. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szia ! Én nő vagyok és a férjem is szeret!Ő nem mondja ki, hogy gond lenne az együttlétekkel, de egy nő érzi az ilyesmit...
2010. okt. 20. 13:58
 4/22 anonim ***** válasza:

Törődj bele

A férfiak nem annyira szexmániások, mint a nők.

Sokkal előbb megunják a szexet. Attól még szeretni fog.

Hogy mondjak valami "biztatót" is, lesz ez még rosszabb is

2010. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

tudom, h furán fog hangzani, de ha lenne egy kis kalandja egy másik lánnyal, az jótékonyan hatna a ti szexuális életetekre.


ugyanez prsze veled is igaz, de ha vele nem stimmel valami, akkor nála kell a segítség.

2010. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Moszuke ***** válasza:

küld el a pasid rabszolgatáborba!


[link]


hidd el ha hazajön azt teszel vele amit akarsz és tuti feldobja a szexuális életet ha kicsit előkaparod a domina éned^-^

2010. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
MUSZÁJ !!!!!
2010. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát..köszi az eddigieket, de nem igazán segítettetek...Megcsalásról szó sem lehet, egyikünk fejében sem fordult meg, mivel szeretjük egymást!

Várom még a hasznos válaszokat!Köszi!

2010. okt. 20. 14:27
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy kis szerepjáték csere vagy keress egy olyan dvd-t ahol sztiptízt lehet elsajátítani illetve otthon még ezzel is eltudod csábítani. Gondolom tudod milyen "felszerelés" kell ehhez. :) 30/N.

2010. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
minél jobban töri magát egy nő, annál jobban elkényelmesedik egy pasi
2010. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!