Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne megoldani?

Figyelt kérdés

Barátommal való kapcsolatommal úgy érzem elégedett vagyok, azt hittem ő is. Kiderült, habár nem beszél elég nyilvánvalóan, mert nem akar bántani, de szerintem neki egy szexkapcsolata azert volt nagyon vonzó, mert a nő állítólag nagyon szerette az anális szexet es izgalmas volt es a titkon bújkalas, ami a nőnek volt fontos.

Eddig szóba se került hogy ezt szeretné, es nagyon boldog voltam a kapcsolat elején, sose hittem volna, hogy ilyesmin bukhat a dolog

Én megpróbáltam az anális szexet, profi a baratom ebben es türelmes volt, sikosító stb de nem ment, hozzátenném hogy amúgy is az ő kedveert tettem volna. Abszolút nem szeretném es nem vágyom rá. Emiatt úgy érzem, hogy a baratom nem tart elég izgalmasnak es meg fog csalni. Persze ő tagadja, mert gondolja úgyse vagyok képes ezt megadni akkor minek stresszeljen a szex témával, tehát nem sürgető, nem tesz megjegyzést, hanem nem is mondja hogy erre vágyna, pedig tudom hogy igen mert elmondta de utólag tagadja a jelentőségét.

En stabil kapcsolatot nyújtok neki, ami neki unalmas szerintem mert szereti az adrenalint es az anális szexet is.

Attól tartok hogy nincs így jövőnk es ő belekényszeríti magat egy kapcsolatba velem.


nov. 18. 16:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%

Teljesen felesleges azon vekengeni, hogy miért szereti. Ez olyan, mint ha meg akarnád magyarázni, hogy miért ne szeresse.

Ez nem így működik. Neki ez tetszik és pont. Nem kell megmagyarázni.

Neked meg nem tetszik. Ezt sem kell. Más ember, más igények. Nem várhatod el tőle, hogy viszolyogjon tőle, csak mert neked nem jön be. A hülye bemagyarázókról is megvan a véleményem, akik szerint buz! aki szereti.

Értem, nem szeretitek. Ettől még nem kell a máskat lehordani mindennek, mert ő igen.


VISZONT!


Csinálni sem kötelező. Vagy jó neki így és elfogadja, hogy nem akarod, vagy kalap-kabát. Te meg vagy abbahagyod a vekengést és elfogadod, hogy tud létezni enélkül, vagy te magad teszed tönkre a párkapcsolatodat az emiatti hisztivel.

Lehet mérlegelni…

nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na ugye
nov. 18. 18:07
 13/13 anonim ***** válasza:
Hány éves nő vagy?
nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!