Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hol lehet ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet ismerkedni olyan 40-es férfiakkal, akik nem családosak?

Figyelt kérdés
28 éves nő
2010. okt. 20. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Alföldi falusi kocsmákban.

Kis szépséghiba, hogy mindegyik egy munkanélküli alkoholista lesz. Viszont könnyen, egy nagyfröccsel el lehet öket csábítani. Némelyiket kicsivel is. :)

2010. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jaj ne viccelj! :DDDD

Nem ilyenekre gondoltam,ezt te is tudod

2010. okt. 20. 14:52
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
ahol nincs családja 40-es fószernek ott nagy bajok vannak
2010. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
informatikus cégeknél, vagy melegbárokban esetleg. sok szerencsét
2010. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyetemre jár pár 40 körüli férfi, akik már a tizedik diplomájukat csinálják és még tervezik a továbbiakat is.
2010. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neten van néhány eltévedt bárány.
2010. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nagy tudású, művelt emberek, vagy vállalkozók? nem kevés zsetonnal, és úgy, hogy még hullajt neked morzsát, amin nem kell megosztoznod a gyerekeivel, nem kell beilleszkedned a családba, elfogadtatni magad max a szülőkkel kell, és 28 éves vagy?

- az ilyeneknek általában nem ronaldo, vagy beckham testük van

- piálnak, cigiznek rendesen

- rendszeresen jár kanpartiba ami annyit tesz, hogy az asszonyt otthon hagyja, és a haverokkal elmegy szafari túrára, vadvízi evezésre, hegymászásra, esetleg pókerozni, golfozni, biliárdozni, lovagolni, teniszezni, stb.

- elvisz étterembe, de elvárja hogy főzz, moss, takaríts (azért anyagiasak is, nem fognak miattad bejárónőket alkalmazni)

- néha vesz egy két ruhát, esetleg évfordulóra elvisz kirándulni vmi közeli országba Horvát tenger, Erdély, Lengyelo., Német o., stb

- néha kapsz ékszert

- bemutat a családjának sokára

miért?

28 éves vagy

esetleg nem 100%os a testfelépítésed

az élet nagy dolgaihoz, ami számára fontos éretlen vagy

Végeredmény: ugyanolyan hivatásos leszel mint az utcaiak...

ja szerinted miért vannak egyedül?

férfiak

-kell nekik a szex

-a jó nő megjelenéshez

-meg aki időnként törődik velük

az első két pont miatt tartanak inkább nőt, mint háziállatot, tudják, hogy a nő diétázik, egy némátjuhász, vagy egy husky etetése pedig jóval költségesebb :)

és nem szeretik az animal szexet XD

De ha nem vagy elég ügyes a 3. pontnál lehet előbb utóbb lecserél egy kutyára, vagy egy új nőre.

Egyébként bocs az offért, csak feldühít amikor egy fiatal nő ilyeneket kérdez, ilyen okok miatt, és még ki is emeli a kérdést.

Lelőhely(ált. puccos helyek):

uszoda, étterem, hotel, villanegyed, új építésű lakópark, bowling, bilárd, golf, esetleg tekés helyek, lovagolni is szeretnek, tenisz, futó pálya, igényes kávézó, borozó, vonatok 1. osztálya, színház, más kultúrális, sport rendezvények.

Bárhova is mégy el mindig legyél tisztában pl.: egy fotókiállítás megnyitóján a kiállítók, művészek nevével, munkásságuk lényegi elemeivel, + józan paraszti ész

ha nem tudsz teniszezni, oktatót kérj először, utána bénázhatsz a bnőkkel :)

ha nem tudsz úszni, ne menj uszodába XD vagy tanulj meg

tehát alapvető rákészülés kell mielőtt megjelensz vhol

külső 100%

gondolataid pedig legyenek pozitívak, és legyél kellően bájos :)

ez a tuti recept h felszedj egy 40est

u.i.: szívből remélem h apakomplexus miatt kell neked az a 10 év korkülönbség vagy több + no család, nem a vagyona, esetleg társadalmi egzisztenciája miatt

azért remélem volt az utolsó részében az írásomnak számodra hasznos anyag is

jó boldogulást

2010. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, az meg engem dühit fel, hogy egyesek ismeretlenül rögtön nekem esnek, hogy a pénz kell belőlük...frászt

van jó munkám,nem kell senki más pénze.

Ha nagyon érddekel,elmondom az okot: szerelmes voltam egy hasonló korú férfiba,hozzá hasonlóval azóta se találkoztam,igazi FÉRFI volt minden tekintetben

de nem lehetünk együtt mert családja van :(((

de azóta nem tetszenek a korombeli pasik,tul éretlenek,ő annyira más volt! Igényes,intelligens,őrülten vonzó stb.

nem kell a gúnyos szöveg,hisz nem ismered az okokat :S

nem a piás,cigis réteg kell,meg aki elvárja hogy házitündér legyek. Hanem csak szeretnék szerelmes lenni megint ugy mint akkor! Ennyi.

2010. okt. 22. 11:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a hülyékre. Az én férjem is 15 évvel idősebb nálam. 10 éve együtt vagyunk, 7 éve boldog házasságban. Nekem se jöttek be a velem egykorúak. Éretleneknek tartottam őket.


31L

2010. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem kor függő. Inkább azt írd le milyen vagy te és milyen pasit keresel. Akár itt, akár máshol. 31/F
2010. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!