Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ezen mártírkodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezen mártírkodni?

Figyelt kérdés

Házimunka kapcsán. Én úgy érzem hogy szinte rám hárul vagy inkább rám marad.


Persze beszéltem erről többet vele de mikor szóba kerül akkor jön az hogy majd megcsinálom hagyd úgy es olyan hangnem amiből azt érzed hogy szegénynek mindent meg kell csinálni holott csak azt kértem jobban vegye ki a részét.


Próbáltam már, de amikor napokig ugyanúgy volt még, akkor megcsináltam pláne hogy volt ideje rá abban a pár napban.


nov. 23. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te miért mártírkodsz mellette, miért nem szakítasz vele ha nem tetszik a viselkedése?
nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Eleve olyan embert kellett volna választanod, aki önálló.


Én magamra főzök, mosok, takarítok. Amikor a barátnőm feljön hozzám, a lakás ragyog. A főzés is közösen megy. Ebből is lehet làtni, hogy házasság esetén velem nem lesznek ilyen gondok, mert elpakolok/eltakarítok magam után.

Ma is, amikor hazamegyek a melóból, az lesz az első, hogy kiporszívózok.

nov. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a parodat tanitod igy a semmittevesre, hanem a gyerekeknel is el szoktak kovetni ezt a debilizalo hozzaallast. Ha nem neveled belejuk az eletkoruknak megfelelo automatizmusokat, akkor mindent csinalhatsz egyedul evtizedekig. A parod mar eleg nagy gyereknek szamit. Ha nem kepes a ra kiosztott feladatokat elvegezni, akkor kuldd vissza az anyukajahoz, garanciaban javitsa meg, mert igy selejtes. Neked nem dolgod a parodat megnevelni, vagy tudja a dolgat, vagy nem.
nov. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen emberrel élni nagyon fárasztó. Én hanyagolnám. Egyszerűen nem ér annyit. Magam részére megcsinálnám a dolgokat, ő meg nyugodtan éljen mocsokban, ha neki nem fontos.
nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Folyamatosan ismétlődik ez a kérdés, már nagyon unalmas.
nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő simán elvan hogy 3hétig nincs felporszívózva.
nov. 23. 10:42
 7/8 A kérdező kommentje:
A felmosast hagyjuk is..
nov. 23. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
De már ezerszer leírtuk, hogy akkor hagyd el! Mi értelme annak, hogy leírod itt milliószor, de nem változtatsz semmin? Azt várod, hogy majd megváltozik? Nem fog!
nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!