Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy ilyen pasira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen pasira megéri várni vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
Nah szóval lefeküdtünk kétszer,mondta hogy nagyon bejövök neki meg hogy ebből lehet több is.Én tisztára bele zúgtam. Fent van nálam msn-en is de nem szoktunk beszélgetni... És most derült ki hogy van barátnője eddig előttem tagadta. A csaj nem tud semmiről se.Választás elé nem állíthatom mert semmi közünk egymáshoz...Szerintetek várjam meg míg szakítanak és majd talán akkor lehet valami vagy mit csináljak? Csak normális válaszokat lécci!
2010. okt. 20. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Muhaha. Látod így jár aki előbb teszi szét a lábát, mielőtt járna a pasival, vagy legalább olyan alapvető információt tudna róla, hogy van-e barátnője. Hagyd a fenébe, jobb lesz mindkettőtöknek.
2010. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak dugásra kellettél neki...
2010. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Na várj...ez a fiú úgy feküdt le veled,hogy van bn-je?

Mi a következtetés? Az,hoogy ha majd valamikor(amit kétlek) esetleg ti lenétek egy pár,akkor simán megcsal téged is!!

Másrészt te hogy éreznéd magad az ő helyzetében?oké,hogy nem tudtad,hogy ő van,de azért a fiú igen. A te helyedben elmennék a bm-jéhez,és elmondanám az egészet. Lehet hogy elküldene a pokolba,de inkább az,minthogy tovább alázza őt az a fiú!

2010. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ja,és még anniyt,hogy szerintem ne keveredj ilyen kapcsolatokba,mert ennek a srácnak nem jelentesz semmit,csak arra voltál neki eszköz...

3.vagyok...

21/lány

2010. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődd meg, hogy mit akar tőled, de ha össze is akarna jönni veled, ne gyere össze vele! Köpd be a barátnőjének. Az ilyen szemetek ezt érdemlik!
2010. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sztem hagyjad a fenébe:

MÉrt?

-van csaja

-valószínűleg, csak egy alkalmi kapcsolat vagy a számára, mert a bnője nem elégíti ki

- ez inkább magán vélemény: minek várni egy olyan pasira, akinek csak alkalmi kapcsolata van veled, és megcsalja a bnőjét? mi a "biztosíték" hogy nem fog téged is megcsalni és nem fog neked hazudni ha a bnője leszel?


A szerelem vak, lehet csaj is fülig van bele esve és nem látja a fától az erdőt!

De most őszintén te tudnál ugy belemenni kapcsolatba hogy tudod hogy a volt bnőjét megcsalta, nem is 1x. Veled, és akkor még kitudja kivel.. Ha a barátnője nem tud rólad, így lehet hogy neked se mondja el h a barátnőjén és rajtad kívül mással is volt.


De ha még is megakarod probálni, kérdezd meg tőle hogy szereti e egyáltalán a bnőjét. És mért csalta meg. Ha erre nyomos oka van, akkor bírd a pasit szakításra és jöjjetek össze.

A választás a tied! De mert szerelmes vagy ne légy bolond!

2010. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
17:14 köszi szerintem az lesz hogy beszélek vele hogy miért csinálta ezt.
2010. okt. 20. 17:18
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólókkal: hagyd a fenébe, mert csak megszívnád vele.

Viszont azért annyi észrevételem lenne, hogy azt írni, "semmi közünk egymáshoz", elég erős. Kétszer lefeküdtetek. Szerintem ez azért valami, de lehet, hogy én vagyok 28 évesen egy maradi nagytata... :)

2010. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Beköpni a barátnőjének. Szép! Mióta lettetek ti csajok ekkora patkányok. Nektek nem jött össze, akkor másnak se, mi? Nem lehet tudni, hogy miért csalta meg, nem mindig a férfi az elsődlegesen hibáztatható fél...
2010. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Beköpni a barátnőjének. Szép! Mióta lettetek ti csajok ekkora patkányok. Nektek nem jött össze, akkor másnak se, mi? Nem lehet tudni, hogy miért csalta meg, nem mindig a férfi az elsődlegesen hibáztatható fél..."


hogy az a....

édes szívem, te mégis hol élsz?....igenis köpje csak be a barátnőjének, mert az ilyen patkányok azt érdemlik....minek kell neki az a barátnő, ha úgyis megcsalja...s hogy nem lehet tudni hogy miért csalta meg?...dehogy nem, igenis lehet tudni....azért mert az a férfinek nevezett gerinctelen állat, egy beképzelt kcsg fa.sz...s imádja kihasználni az embereket....

gondolom fiú vagy....mit szólnál ha megcsalna a barátnőd, és az illető akivel megcsalt nem köpné be a barátnődet?...mert igenis ezt érdemlened...gyerekes meggondolásod van egyszer neked is...pffff....menj s még érj egy picit, mert most agyilag egy 3 éves gyerek szintjén állsz...

2010. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!