Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon szeretem, de anyával se akarok összeveszni.

Figyelt kérdés

Nem rég összejöttem a volt barátommal akivel régebben másfél évig voltunk együtt és közbe 3 hónapig külön.

Most egy fél éve szakítottunk, de most megint egymásra találtunk és nagyon boldog vagyok vele és nagyon szeretem! De anyum hallani se akar róla, mindig mondja hogy remélem hogy nem békülsz ki vele, meg ilyeneket mond mindig céloz rá hogy nem akarja hogy kibéküljek vele mert szinte utálja, nekem ez annyira rossz, nem merem elmondani anyumnak hogy megint vele vagyok és hogy szeretem mert tudom mi a véleménye a srácról és ez nagyon rossz, nem tudom mit csináljak.


2010. okt. 20. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
ha szeret és bizonyára szeret akkor hamar megbékél a gondolattal, ez attól is függ, hogy hány éves vagy és a párod hány éves? És hogy mik történtek köztetek. Lehet meg van az oka, hogy utálja..
2010. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!