Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nettó 800-at keresek, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nettó 800-at keresek, a feleségem ennek a ötszörösét, lehet valami buktatója egy ilyen anyagi lábakon álló kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
A feleségem cégénél dolgozom programozókent. Nekem nettó 800-at ad fizetésnek, magának majdnem 4 milliót utal havonta. Nem akar bevenni a cégbe, mert szerinte tönkre menne a kapcsolatunk és nincs gazdasági érzekem sem. Utóbbibam igaza van. Én alkalmazott beállítottságú vagyok, abból élek, amit keresek, ő meg a semmiből is tud 50 milliót csinálni. Egyik évben csúnyán átverte egy ismert G betűs multicég és év végére 80 millió mínuszban volt a cég, egy évvel később meg 50 millió pluszban. Mindketten mélyen vallásosak vagyunk, ebből kifolyólag nem tartjuk olyan fontosnak az anyagiakat és az ebből fakadó látszólagos különbségeket. Engem férfiként viszont kicsit feszélyez a helyzet. Tudom, hogy a pénz mérgező dolog és nem szabad sok jelentőséget tulajdonítani neki, engem megis zavar, hogy a különösen vonzó feleségem sokkal többet keres nálam. Az is zavar, hogy nagyon önzetlen, őt tenyleg nem érdekli a pénz. Persze ez jó dolog, de olyan szürreális dolgokat művel a pénzével. Valójában kevés van a számláján, mert sok ismeretlen, de nagyon beteg, általában daganatos kisgyereknek névtelenül kifizette a külföldi kezelését. Folyamatosan azt érzem, hogy nem érdemlem meg őt. Nem gondolom magam éretlen felnőttnek és elég nyugodt, kiegyensúlyozott természetű vagyok,de ez a szituáció kikezdi a magabiztosságomat.
nov. 29. 02:53
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Hogy érted, hogy férfiként feszélyez? Nem pedig saját magadként?
nov. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

A te feszélyezettséged miatt lehet.

Amúgy meg ha valóban ennyit keres, akkor valamennyit magatoknak is befektethetne, ma már nincs biztos cég, még a saját se.

nov. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Ajánld fel a havi ötmilliótokat az egyháznak, és élj kenyéren és vizen.


Jó helyre menne, én mélyen vallásos programozó barátom.


Áldás békesség!

nov. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyen mesét még Andersen sem írt...
nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkora szánalmas kamu vagy.

Téged élve el kell ásni jó mélyre, hogy, még véletlenül se legyen esélyed kiásni magad.

nov. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ordas kamu!!! Mesélj màshol szentfazék!
nov. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!