Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha szülés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha szülés után közölné veled a férjed hogy nem tetszel már neki ami miatt meghíztál?

Figyelt kérdés

Fiatal kotom ota fogyokuraztam hogy vékony legyek 50-52kg kozt mozogtam. Ha nem akkor sajnos 66-70kg voltam.

Szules utan elszaladt a ló es sajnos 80 kg lettem.


Paromnak mindig is a kis vékony 50kg lányok voltak az idealjai.


Igy amikor ra kerdeztem mondja meg oszinten tetszek e neki es ha nem a gyerekunk anyja,felesege lennek csak egy idegen akarna e velem ismerkedni.


Azt felelte hogy igy koveren nyilvan nem tetszek neki,de kotodik hozzam.

Akarna e velem idegen kent ismerkedni?

Azt felelte hogy egyertelmu hogy nem mert kover vagyok



Lanyok,anyukak!

Ti ezt a helyzetet hova tennetek fejbe?

Mit reagalnatok?


nov. 29. 12:53
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Egyebkent el vagyunk egymas mellett

Nem vitazunk komolyabban sose.


9 eve ismerjuk egymast es 2 éve van kozos gyerekunk

nov. 29. 12:54
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Vagy lefogysz vagy a hazaséleteteknek annyi van,hozzád se fog nagyon nyúlni. Az meg egy másik kérdés hogy neked lesz-e kedved a szexhez egy olyan emberrel aki így gondolkodik rólad.
nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Lefogynék magam miatt! Elválnék.
nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
6%
Ezért sem engedném szülni a csajomat.
nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

Szimpatikus az őszintesége.

Ennél tisztábban kommunikálni nem lehet.

Te dolgod hogy mit kezdesz ezzel az informacioval, de ha nem fogysz le, nem lesz tul jo vege

nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Elkezdtem fogyózni. Nagyon szr érzés ezt hallani, de ez a fájdalmas igazság. Elhagytam magam, és nem a hízás a legnagyobb baj, hanem az, hogy annyira hazavágta az önbizalmamat, hogy már a sminket, szebb ruhákat, mindent feleslegesnek gondoltam, csak mert meghíztam. Nehéz a kezdet, de megéri, magad miatt legfőképpen. Vissza fogod kapni az életerődet, én nagyon biztatlak.
nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
12%

Fokozatosan fogyj le.

Melletted mars es huseges lesz. O ez a tipus. Szeret teged.

Sikerulni fog.

N

nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Áldom az eget hogy az én párom a husisokra bukik, 83ról fogytam le 68ra és mondja hogy már ne fogyjak (pedig akarok)
nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
Elhagynám.
nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%
Azért 30 kiló pkusz az nem kevés, teljesen megváltoztatja az ember kinéuetét. Ha a nagyobb darab nőkre bukott volna, nem veled jön össze, ez preferencia, nem tehet róla sebki, h ki tetszik neki, ez van. Ha a pasi fogná magát és feldobna egy harmincast, az se tetszene szerintem senkinek. 2 évvel szülés után nár legalább egy tizest le lehetett volna dobni, mondom ezt úgy, h én is szültem, hormongondom is van, mégis tettem ellene, mert rám is felszaladt, de nem akartam úgy maradni. Pedig én még tetszettem így is a férjemnek, de magamnk nagyon nem.
nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!