Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy családtagod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy családtagod vagy barátod a párod ellen hangolt? Hatott, szakítottatok? Továbbra is tartottátok a kapcsolatot az illetővel? Miket mondott, mikkel próbálta telebeszélni a fejeteket? Jogos volt?

Figyelt kérdés
nov. 29. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ....nem voltam szimpi az anyjának...ellenben egy 10 évvel idősebb csaj igen a kicsi fiához...q fia volt 20 q csaj akkor 30 ....

Az anyja se volt milliomos csak jó helyre tette be .Én is dolgoztam egy márkás boltban mint uzlet vezető..


Nem voltam jó neki :)

Fúrt a házam mögött

nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
'Hatam
nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen, szakítottam is - azokkal, akik megpróbáltak bekavarni.
nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Fordítva történt párommal egy nagyon súlyos eset, néha már elmeséltem itt. Volt rosszakaró, aki beékelődött egy bandába és együtt nyaraltunk. Őt nem szeretném semennyire sem nevén nevezni. Már akkor elkezdett rám hajtani, közben pont ott durván összebalhéztam párommal, páromnak alapból volt nárcisztikus problémája, utolsó előtti napon fordult a kocka és ketten balhéztunk össze mindenkivel. Titokban tartottuk a kapcsolatunkat 2 hónapon át, mert éreztünk valamit és ki akartuk próbálni egymást társaság nélkül. Minden rendben volt egészen addig, amíg egy korábbi - Zoli nevű - barátom előállt valamivel. Panaszokat közvetített felé a rosszakaró, hogy én mászok rá és ő nem akar balhét a közös baráti társaság miatt. Olyan közös baráti társaság, hogy 2 hónapon át nem beszéltünk egymással. :D Persze színtiszta kamu volt, nem akartam én tőle semmit. Nagy szerencsém volt, hogy párom hitt nekem. Ellenben Zoli nem hitt, pedig 4 éves barátságunk volt és párommal 1 évünk sem volt ekkor. Ebből persze még egy csúnya vita lett, a rosszakarónkat nyomdafestéket nem tűrően zavartuk el, Zoli persze engem kiáltott ki szemétnek. Néhány hónap boldogság jött és túljutottunk az 1 éven, mikor beütött valami. Párom telefonbeszélgetés alatt egyik pillanatról másikra vált velem szemben őrültté és paranoid téveszméssé. 2 év kínszenvedés és botrány következett. Nem tudta megmagyarázni, ghosting-olt, én nem akartam ezt hagyni, ő letiltott mindenhol, én alternatív módszereket találtam, ő zaklatónak kiáltott ki engem. Éppen csak nem jelentett fel. Időközben Zoli felkeresett azzal, hogy rosszakarónkkal kibékültek és engem tartanak bolondnak. Mármint Zoli is, mindenki is, párommal együtt egyet fújnak már. Itt egyértelművé vált, hogy a rosszakaró tette bosszúból. De a módszer kérdéses. Röviden elmondom, hogy ebben természetfeletti-okkult téma volt. Nem lehet tudományosan megmagyarázni a hirtelen tartós bekattanást még korábbi nárcisztikus viselkedéshez sem. (Vannak kórházi ismerőseim és pedagógiai pszihológiát tanultam.) Mivel páromat hiába próbáltam győzködni, nem hitt nekem és így nem keresett orvost. Így én is okkult irányból kerestem segítséget. Kóklerekkel 2 évem ment rá, de nyáron én győztem. Párom bűntudattal kitisztult fejjel tért vissza, időközben a rosszakaró lekopott amúgy és ráadásul - más ismeretségi körből származó információ által - már más társaságokat kapott szét ugyanígy. Mert aki kell neki, azt meg akarja szerezni bármi áron. Akár vudu, akár bármilyen rejtélyes módszer ez. Csakhogy nálam rossz fába vágta a fejszéjét, mert én nem adtam fel páromat 2 év alatt sem. Ha egyszer előkerül, én csinálom ki őt. Akár vuduval, akár máshogyan. :-)

Ezt mindenki meg is tanulta: velem nem szabad szórakoznia sehol senkinek. Ha 2 év, akkor 2 év. De én győztem. Mindenki és minden felett. Ha úgy vesszük: démonok felett.


Párom korábbi beidegződései is javultak, sokkal jobban megbízik bennem emiatt, és sokkal jobban becsül. Orvosilag nem lehet betegnek minősíteni, pedig 2 éven át tüneteket mutatott és ilyen helyzet orvosilag nem is létezik.


Zolival viszont még történt valami. A rosszakaró ellen sajnos nincs konkrét bizonyíték, nagyon okosan csinálta. Csak a megcsalási hitegetése lenne, ha meglenne. Hülye voltam, hogy kitöröltem. De nem is hiányzik vele per igazából. Zoli ellenben közös képeket hagyott fent rólunk, szép és csúnya szóra sem törölte. Feljelentettem, pénzbírságot kapott felém és távoltartási végzést is kértem.


Életem története lehetne, amit kiadhatnék könyvbe.


35/F

nov. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Páromnak amúgy kellemetlen volt bevallania, hogy mégis igazam volt és velem akar lenni. Addig 2 éven át nála mindenki engem nézett bolondnak. Fordult a kocka, bár én ezt nem kívántam neki. De ő ezt választotta és engem választott. :3
nov. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Volt, apám nem volt az egyik exemmel "kibékülve". Nem hangolt, csak elmondta a véleményét - s igaza is lett az öregnek.
nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!