Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányzik az életedből?

Figyelt kérdés
nov. 29. 23:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
72%
23 óra van, egy megbízható nő akit szerethetek és ő is viszont szeret és hogy ilyenkor ne itt írogassak hanem őt öleljem. ez hiányzik.
nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%

Párkapcsolati témakörben nyilván a párkapcsolat.


Sajnos érzem, hogy mennyivel másabb az élet akkor, ha van és másabb ha nincs. Egyedül is élem az életem, feltalálom magam, jól elvagyok. De azért teljesen más amikor van valaki az életemben, rögtön helyre tesz mindent.


Teljesen más amikor van kihez hazajönni, van kitől elköszönni reggel, van kivel programot szervezni, megosztani a mindennapokat, tervezni a jövőt.


Eleve szeretnék klasszikus "unalmas" családi életet, hazajönni együtt vacsorázni, együtt filmezni, tanulni a gyerekkel, stb. Ez pár nélkül nehéz.

nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
16%
Ez a "elköszönni/hazajönni"? Én élek olyan párhuzamos univerzumban, ahol nem otthon tespednek a nők?
nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
12%
#3 Mi az összefüggés?
nov. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
35%
Nincs összefüggés, kérdés van. Hogy én élek-e csak olyan középosztálybeli szubkultúrában, ahol a nők is mennek reggel dolgozni a férjükkel. Mintha minden faszi az 50-es évek Amerikájáról álmodna, ahol anya otthon van egész nap, ő reggel felkapja az aktatáskáját, Mad Men-ezik a munkahelyén, anya meg utána otthon várja.
nov. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
56%

Sajnálom, hogy képes voltál a semmit is ennyire túlgondolni.


Hiszen sehol nem írtam azt, hogy a erről szólna a női lét, hogy reggel elköszönjön este meg várjon, de ettől még egy normális párkapcsolatban elköszöntök egymástól reggel és örömmel fogadjátok egymást este.


Durva mennyire korlátoltak itt az emberek.

nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
34%

6-os, soha nem hallottam, olvastam férfitől, hogy arról álmodik, hogy ő várja haza a nőt. Ezekben az álmokban a nő mindig később megy dolgozni, és előbb ér haza.


Ez nem túlgondolás. Ha a randipartnerem mondana ilyet, elgondolkoznék, hogy ő tradicionálisan áll-e a nemi szerepekhez.

nov. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
14%
7-es, neked agyadra ment valami.
nov. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
16%

#7 Mondom, csak sajnálni tudlak, hogy ennyire korlátolt látásmóddal gondolkozol és ennyire túlgondolsz egy teljesen ártatlan felvetést.


Hogy magamat idézzem: "van kihez hazajönni, van kitől elköszönni reggel"


Ebben sehol nincs kikötve, hogy a nő csak és kizárólag otthon üljön és rám várjon. Pusztán a másik "lényét" hiányolom, hogy tudom, ha hazaérek akkor ott lesz előbb utóbb a másik is.


Az a baj, ezt egy normális embernek nem is kellene magyarázni, a nem normális meg úgyis megmagyarázza, hogy nem azt gondolom amit gondolok, hanem azt amit ő gondol... Vicc.

nov. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
34%

3. Ez hogy jön ide? Ki mondott olyat, hogy otthon tespednek a nők?


Nálunk speciel én nőként később kelek, később indulok munkába mert később kezdek, és hamarabb is érek haza mint a férjem. De ettől még teljes munkaidős állásom van. (8 órás)

Más a munkaidőnk és máshol dolgozunk ennyi.

+ közelebb van a munkahelyem, gyalog 15 perc kb. itt a vidéki városban ahol élünk. A párom pedig a fővárosba ingázik, ami 20 perc séta+ fél óra vonat+ bkv, és 10-12 órás műszakban van, mikor hogy.


Tipik rosszindulat egyből azt feltételezni hogy a nő otthon tesped, nehogy véletlen gondolkodj😂még megártana!

nov. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!