Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkövetem 3 hibát barátnőmnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkövetem 3 hibát barátnőmnél és nem úgy néz ki hogy meg fog bocsájtani. Most szóba se áll velem van ötletek hogyan másszak ki ebből?

Figyelt kérdés

Az első az volt hogy hazudtam neki, a második hogy kicsit erőszakos voltam vele (mikor abba akarta hagyni a szexet folytattam és a 3. hogy segítséget kértem a barátnőjétől és ezt meg tudta.

A hazugság csak annyi volt hogy azt mondtam kitöröltem a mobilomból a volt barátnőm képeit de elfelejtettem és mikor lementem turkált a moilomban é meg találta egy mappában mind a 75öt


2010. okt. 20. 21:03
 1/5 anonim válasza:
Kepessz ameddig bírsz, kedveskedj vele, hívd el egy különleges helyre randizni, de ne "meghalok ha nem bocsátasz meg" figurában, hanem csak egyszerűen, és villám gyorsan töröld a képeket, a számokat, mindent! Ja, és ne jelentsd be, hogy törölted! Mondd el neki, hogy fontos a számodra! Remélem sikerül visszaszerezned! (és ex csajról nem tárolunk képet, telszámot, bugyit SEMMIT)
2010. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi de nem akar eljönni velem sehová ha rá írok msnen azt mondja hagyjál békén ha meg nem hagyom oltogat :S

amúgy én minden képet meg őrzök mivel emlékhez kötődnek nem tudtam hogy ennyi baj lesz belőle:S

2010. okt. 22. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:

emlékhez kötődik? akkor sem érdemes tárolni...

egyébként meg nem ez a képes dolog a legrosszabb, hanem a 2. hiba. nah ha ezt ki tudod egyszer javítani, ahhoz gratula. türelem kell hozzá, nem kicsi, szerintem érted is hogy hogy gondolom.

A 3 hiba mit jelent? kifejtenéd?

2012. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem várd meg amíg lecsillapodik kissé, pár nap, esetleg egy hét, és utána próbáld felvenni vele a kapcsolatot.
2012. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

azóta változtak a dolgok....

A csaj kidobott mert bele szeretett a legjobb barátnőjébe:S

2012. jan. 9. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!