Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragszok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszok, amiért elment a karácsonyi buliba?

Figyelt kérdés
Azért haragudtam meg, mert a férjem elment a céges buliba, pedig mondtam, hogy nem örülök neki. Nem hisztiből, hanem mert egész héten itthon vagyok a 3 beteg gyerekünkkel, közben itthonról is rendesen dolgozok. Ami eléggé lepusztított már így a hét vége felé. A férjem a héten szinte semmiben sem segített, minden este volt valami dolga munka után, hol az anya, hol a haver. Már tegnap mondtam neki, hogy nagyon kivagyok, szükségem van a segítségére, mert túl fáradt vagyok és nem akarom, hogy menjen. Menni akart, úgyhogy mondtam, hogy oké, még ez az estét kibírom. De éjjel az egyik gyerek belázasodott, alig aludtam, ma persze ugyanúgy dolgoztam, benne pedig fel sem merült, hogy mégis itthon maradjon. Ma mondtam egyértelműen, hogy nem akarom, hogy menjen. Várhatóan ma is lázas lesz a gyerek, és nagyon kellene a segítség. Ti megharagudnátok ezért, hogy elment a buliba? A ti férjetek ment volna? Két ovis gyerek és egy iskolás, szóval még elég kicsik, nem könnyű velük, amikor betegek.
dec. 1. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem, ezért nem jogos.

Azért, hogy egy elkényelmesedett bunkó, aki elvárja, hogy a beledet is kidolgozd, de ő két szalmaszálat nem tenne keresztbe, azért viszont jogosan haragudnál.

dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Jogosan haragszol. Az én férjem nem ment volna, sőt, nem az anyjával meg haverokkal törődött volna esténként.

Mindig így áll a gyerekekhez, és hozzád?

dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

- Kötelező volt 3X leszülni?

- SOK melóhelyen az ilyen bulik "kötelezőek".

dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
A pasik márcsak ilyenek.
dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk nincs gyerekünk de akkor se ment volna ha én vagyok kicsit beteg.
dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Karácsonyi buli 1x van egy évben, sok helyen számít a smúzolás, sok pénz múlthat ezen.

Valaki mást kellett volna megkérned, hogy segítsen. Te is mehettél volna táppénzre.

dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődik, hogy a férjem nem hagyta volna, hogy egyedül szívjak egész héten. Ezeket a "bulikat" mondjuk pont nem jó kihagyni, a munkatarsakkal szocializálodni, jópofizni fontos egy céges melónál szerintem. De az en férjem ezt úgy csinálta volna, hogy minden nap siet haza, es a buliról is eljön max 10-kor.
dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, az egész hozzáállás miatt teljesen jogos a haragod.

Se buli, se az anyja, se a haver nem lehet fontosabb a gyerekeknél.

Nekünk csak kettő van, de betegség esetén, főleg ha ilyen macerás, el se tudom képzelni, hogy a párom elmenne bárhova. A legutolsó betegség alatt, mikor én voltam velük itthon, ő meg dolgozott, este átküldött aludni másik szobába, hogy tudjak pihenni, ő meg vigyázott rájuk, aludt velük több éjjel. Ezt nem azért írom, hogy fitogtassam, milyen jó nekem, hanem mert ezt tartom normális hozzáállásnak egy apa részéről.

Őszintén szólva a három gyerek ellenére se tudnék ilyen férfival együtt maradni. Félnék, hogy a gyerekeim ilyen mellőzöttségben nőnek fel.

dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!