Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem válaszol az üzenetemre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem válaszol az üzenetemre, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy hete írtam Neki, hogy minden rendben van-e vele és hogy hogy van(?). Azóta nem válaszolt, meg se nézte, pedig fent van 10 percenként. Csak időre van szüksége, vagy muszáj lesz elengednem, mert már nem érdeklem?

dec. 1. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő a párod? Nekem a 24 óra ignorálás is szakító ok lenne, akkor is, ha összevesztünk. Csak randiztatok? Ghostolt, hagyd a fenébe. Szakítottatok? Nem akar többet beszélni veled, komolyan gondolta.
dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárki is ez neked, ha fent van folyamat és mégse nézi meg 1 héten át az üzeneted, akkor kukázd most azonnal. Hidd el, sokkal jobban jársz. Legyen ez közeli vagy távoli ismerős, de az ilyenfajta hozzáállásból amit ez az ember is képvisel feléd, sokkal inkább negatív élmények szoktak születni, még ha most épp az ellenkezőjét is érzed felé.
dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Töröljem a beszélgetést? Tiltsam? Vagy mit csináljak? Szakítottunk, én próbáltam vele megbeszélni, mert egy rendes választ nem kaptam végül, de nem érdekli egyáltalán. Most ráírtam, hogy mi van vele, mert szeretem még mindig és csak szerettem volna tudni, hogy van, de ebből a reakcióból úgy tűnik Ő hamar túltette magát rajtam.
dec. 1. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Lehet nem tette túl, az is lehet spambe rakott, mert így próbál túllenni rajtad. Ha szakítottatok az okkal történt, szerintem ne próbálkozz vele tovább, mert ha sikerülne is visszakúszni, csak sokkal rosszabb lenne minden, mint szakítás előtt volt. Ez az általános menetrend, és nem véletlen. Főleg ha maradt minden probléma is a régiben.

Másrészt ha elkezdesz vele írogatni, te is egy hét nehéz gyászát teszed a kukába. Ne gyengülj el! Jobb lenne inkább egészséges távot tartani tőle.

dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Szakítottatok, azért nem válaszol, mert ha válaszol akkor soha nem hagyod békén. Vedd a lapot és többet ne keresd.
dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!