Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindketten belekényelmesedtunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindketten belekényelmesedtunk a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Közös célokkal jöttünk össze, de aztán össze költözés után se lett belőle semmi, csak szóba került ennyi de lépés nem történt.


Azt hittem egymást segítve gyarapodunk, de én úgy érzem ez nem így van..és elbeszélünk egymás mellett már rég. Folyamatosan azt érzem hogy teszi rám a nyomast mintha ő nem hibázott volna hogy itt tartunk

..


Viszont egy egy komoly beszélgetés során ilyeneket mondott már:


Nem vagyok itt boldog,

Nem tudom miert vagyok még itt

Ha " ezt mondod " kimegyek az ajtón és nem jövök vissza,

Vagy " bele élvezel egy zsepibe és felszívom injekciós tűvel..komolyan ( ezt ma mondta),

Sokszor 2 3 órát sírt már..


dec. 1. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szakítsatok, komoly dolog amit ma mondott.
dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

De amugy komolyan fåszert irsz ki ketnaponta a mukormos nodrol kerdest?

Szerintem te valami elmebeteg vagy

dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Hat ez amit ma mondott szerintem komoly elmebajra utal. Mar csak az is, hogy ilyen gondolat megfordul a fejeben! Nekem egyszer mondta egy volt parom, hogy kimegy az ajton de nem jon vissza, hat meg aznap osszepakoltattam vele es elkuldtem a f@szba. Tudod kit zsaroljanak az ilyen elmebeteg idiotak!
dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk amit tegnap mondott durva. Már rég megtehette volna, de ő csak vár rám ezen a téren, de ezzel a mondattal és ráadásul utána még elmondta egyszer.
dec. 2. 05:35
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem úgy tűnik, hogy te tolod a gyerekkérdést, ő meg kétségbe van esve, hogy nem ez volt beígérve. Szegény megkattant kicsit, mert szeret de miattad nem érheti el, amit szeretne, hisz te nem akarsz gyereket, mikor nem erről volt szó. Adj neki reális időpontot, eseményhez kötve, hogy mikor lesz. De ne olyat, hogy "majd ha előléptetnek", hanem valami konkrétat.
dec. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5ös hogy lehet adni időpontot erre?
dec. 2. 07:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Sehogy nem lehet azon kívül, hogy megmondod, hogy SOHA NEM akarsz gyermeket!
dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pedig leírtam! Kitalálod, hogy miért nem akarsz gyereket, mi kell még hozzá, és azt mennyi idő elérni és milyen módon fogod elérni. Így ha mondjuk az kell, hogy betöltsd a harmincat, és 28 vagy, megmondod neki, hogy ezt így szeretnéd. Nyilván valami értelmes kellene, pl befejezem ezt a tanfolyamot, hogy jobb munkát tudjak szerezni, erre még kérek egy évet, utána jöhet a babaprojekt, mert biztosabbnak érzem a megélhetést. Vagy, hogy ledolgozok még 1 évet ezen a munkahelyen, hogy jobb szívvel tudjak majd kivenni szabit/felvenni hitelt.


Ha azt érzed, hogy "jajj hát még nem tudom miért, de még nem", akkor meg átverted és jogosan téged okol, ilyenkor kell szakítani.

dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De te full nem szereted ezt a not, folyton szapulod, csaladot szeretne es azt sem adod meg neki, aztan csodalkozol, hogy kezd eldurvulni meg kezd egyre inkabb megkeseredett lenni. Ember, mar orakat sir, engedd mar el.

Vagy ha nem akarod elengedni, mert gondolom tudod, hogy soha senki mast nem tudnal felszedni helyette, akkor viszont szedd ossze magad, legyel vele normalis. Vedd felesegul, legyel vele kedves, add meg neki amit akar es tedd boldogga.

De ez igy nem megy, hogy nem szakitasz, csak siman gêci vagy vele.

dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!