Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ilyen toxikus helyzetben? Story lenn.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 éves fiú vagyok, párom 17 éves lány.


Leírom őszintén, és nyíltan a dolgokat, nem szègyenlek semmit, nyugodtan leírhatjátok hogy szerintetek mi is lenne a helyes döntés e szituban.


Szóval, megismerkedtem 2 évvel ezelőtt barátnőmmel snapen akivel a mai napig együtt vagyunk jóban rosszban, szoktunk veszekedni mint minden párkapcsolatban, de szerintem így a normális. Az elején párszor találkoztunk, elmentem hozzájuk. Van neki 4 kisöccse, 12,9,7,6 évesek. Illetve egy nővère aki nemsokára tölti a 20. èletèvèt. A 12 éves más apától van, ahogy a további 3 is, illetve barátnőm és nővère is, magyarán hatan vannak 3 apától. (Csak mellékes dologkènt írom le ezeket, hogy több rálátást tudjak biztosítani a helyzetre) Nos, én elég messze laktam, közel 160km-re tőlük, nagyon jól kijöttem akkor barátnőmmel, és még nagyon az elején voltunk, kb 1-2 hónapja lejettünk együtt amikor felvetült a dolog hogy odaköltözhetnèk, vakargattam a fejem, gondolkoztam mit lèpjek. Volt egy jól fizető állásom a vízműnèl, és nem akartam ott hagyni, nem szégyen leírni, de hatalmas szülői támogatást kaptam míg otthon laktam, magyarán nem húztak le lakbèrrel, hanem szabadon félre is tudtam tenni amit kerestem. Úgy voltam vele, hogy aki nem mer, nem nyer. Eltet pár nap, és oda költöztem hozzájuk. Rettentően szokatlan volt, hiszen én mindig egyke voltam, és a kisgyerekekhez sem èrtettem. Eddig szép és jó minden igaz? Mindjárt beindult a horror menet. :) Anyósom mondta hogy fizetni kéne lakbèrt, gondoltam magamban ez természetes, és 50 nègyzetmèteres kecóèrt ahol bomlanak a falak úgysem kér el sokat, indult 45 ezerről + saját autóval mentem a gyerekekèrt iskolába/oviba, boltba, meg amit intézni kellett nekik, főztem mostam takarítottam hogy be tudjak illeszkedni és jó színben tűnjek fel, ha már "befogadtak" ... Kezdtek eldurvulni a dolgok ahogy telt múlt az idő, kijelentetenèm, ez egészen addig fog menni, amíg párom nem lesz 18 és nem mehetünk külön. Viszont visszatérek ahhoz amibe belekezdtem. Ahogy telt múlt az idő, a kisujjamat nyújtottam de az egész karom kevés volt, idővel minden egyre toxikusabb lett, a lakbér felment 60ra utána 80ra. Kiderült hogy a gyerekekkel sem úgy foglalkozik ahogy kéne, pasiról pasira vádorol anyósom, egész nap minket cs*cskáztat, mindent nekünk kell megcsinálni. Ha bármi elromlik, legyen az mosógép, legyen bármi, egyből leüvölt és vetetni akár másikat. Ha hiszitek, ha nem, még hitelt is akart velem felvetetni. Volt olyan hogy gázolaj helyett benzint tankolt az autómba, és el sem mondta, sunyin be surrant a házba, és úgy adta elő hogy milyen jót tett hogy 5 ezerèrt tanlolt bele benzint. (A mai napig áll az autó, mert nincs pénzem javítási költségre) párommal sem foglalkozik,. mióta együtt vagyunk mondhatni mintha örökbe fogadtam volna, én fizetem az osztálypènzt, én veszek neki enni a suliba, ruhákat, minden mást. Anyósom olyan, ha tudja hogy kicsit több pénzünk van, vagy így, vagy úgy de kizsarolja belőlünk. "Èhesek a kicsik, nincs itthon mosószer, stb" Viszont bármit teszek, soha nem elég, volt hogy egy hónapban 320 órát húztam le egy csapágy gyárban, és ő annál többet akart, és követelt, mivel ő egy 6 gyermekes anya, aki sikeresen világra hozta porontyait, ezért alanyi jogon jár neki minden. Nem mondom hogy tökéletes vagyok, én is követtem el hibákat, de szerintem nem ekkorákat. Volt olyan, hogy párom bement a gyámügyre és elmondta a dolgokat amik "otthon" mennek és hogy fateromhoz fogunk költözni, vagy párom apjához. Anyósom nekem esett, felpofozott, elhorodott mindennek, és szètverte a dolgaimat, mondta hogy takarodjak az életèből, és hogy ki leszek vègezve. :') Őszintén nem szeretem a gyerekeit, semmiféle szeretet vagy kötődést nem tanusítok, de nem egy olyan anyánál van a helyük aki pénz nélkül rám hagyja a csemetèket hogy etessem, meg pesztráljam őket mit az apjuk, amíg ő jólat randizik meg döngetteti magat vadidegenekkel. Apósomèk az én pártomat fogják, azt tanácsolják mihamarabb menjünk el, amint párom 18 lesz, mondják tegyünk félre pénzt, de ilyen körülmények között örülök ha enni tudok venni saját magamnak. Csak egyszerűen bennem vagy egy megmagyarázhatatlan fèlelem, egy úgynevezett bizalmatlanság, mert félek hogy barátnőm nem tudja majd otthagyni a testvèreit a trèben, pedig meg kéne érteni hogy mindketten fiatalok vagyunk, a jövőnket kéne èpíteni, és nem leragadni itt, és más gyerekeit nevelni. Ketten szorgalommal, kitartással saját èletet is tudnánk kezdeni, de nagyon félek hogy nem tud majd innen kitörni.



Köszönöm ha elolvasod, legyen szép napod.



#párkapcsolat #depresszió #anyós #együttélés #Toxilus kapcsolat #Kizsigerelès
dec. 5. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Külön kéne menni mindenképpen, de a kicsikkel tarthatná a kapcsolatot. Gondolom attól fél, hogy az anyja nem engedné.

Hát a helyében a testvéreim nézném és nem téged. Pasi jöhet ezer, de a testvér az testvér. Úgyhogy ha nem tudod megérteni, hogy bizony a testvéreit szereti, nem akarja őket az anyjukra hagyni, akár az államra akkor nem való hozzád a lány.

dec. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barmit csinalhattok. A koltozes a leginkabb kezenfekvo. 17 evesen kiskorunak szamit, de ugyse tud mit tenni, ha nem megy haza estere. Ha iskolaba jar es onnan nem hianyzik, akkor nulla eszkoze lesz ellenetek. Ha dolgozik, akkor meg egyszerubb. Ez a nacio ertektargykent tekint a gyerekeire. Tehat a felnevelesert cserebe, ami a fedel a feje felett es kajaert cserebe az orok szolgasagot varjak el. De a torvenyek nyilvan nem tamogatjak ezt. Szoval a verbalis terroron kivul semmit nem tud tenni. A kulcskerdes az iskola. Ha nincs iskolahoz kotve, akkor a 160 km se akadaly.
dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beköltöztél egy 50 négyzetméteres panelba, ahol éltek hatan, anyós, 4 gyerek, tini barátnőd. Normális vagy?
dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Huszonévesen odaköltöztél egy 15 éves lány családjához? És azt mondja, "eddig minden szép és jó". Anyád mit szólt ahhoz, hogy felnőttként beköltöztél egy gyerekhez azt dugogatni?
dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Mikor már nagyon elkeseredek, hogy milyen szar az életem, feljövök gyakori kérdésekre ilyeneket olvasni, és megnyugszom.
dec. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle előítélkezés nélkül írom neked. Esküszöm, tényleg! De, ha a 15 éves lányomat egy 20 éves csávó környékezné meg, biztos elzavarnám, hogy a saját korosztályában keressen magának párkapcsolati-szex partnert. Konkrétan beköltöztél egy gyerekhez a szex miatt. Mit vártál? Ha az anyósjelölt normális lenne, akkor eleve meg sem engedte volna, hogy odabútorozzál, csak mondom. Valamit valamiért. Igen, az anyósjelölted nem egy főnyeremény, ő viszont felismerte a helyzetet és ki is használja, te pedig hagyod magadat. Megszoksz vagy megszöksz. Vagy megoldod valahogy a külön költözést (ha nincsen annyi lóvéd, akkor te pattansz meg onnan és lemondasz a 0-24 punci szolgáltatás kényelméről vagy valahonnan lejmolsz pénzt és együtt léptek le) vagy még egy évig cipzár a szájra, tűrsz és ha a kislány betölti a 18-at, akkor mentek el. Addig viszont napi 16 óra munka 7/7 nap akár 3 állásban, hogy félre tudj tenni valamennyit. Te döntöd el, hogy az a kislány ér e neked ennyit.
dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak félig olvastam, de ez egy borzalom. Miféle család ez? És a párod 15 évesen már pasizott?? Nem cigányok véletlenül? Hagyd ott a nőt is meg az egész családot is.
dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!