Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban vízválasztó az 1 év a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban vízválasztó az 1 év a párkapcsolatok életében? Ti ezt hogyan tapasztaltátok?

Figyelt kérdés

dec. 6. 09:09
 1/9 A kérdező kommentje:
dec. 6. 09:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez teljes mértékben az adott személyektől függ. Átlagot számítani meg ilyen dolgokban hülyeség.

Én eddig a fél évet tapasztaltam olyan nagyon markáns határnak.

dec. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon személy függő , van aki 1 év után nyílik meg teljesen és jössz rá ,hogy félre ismerted.
dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 3-4 hónap után már lehet tudni, hogy tartós lesz-e. Általában akkor kényelmesednek el a palik és már nem írnak meg lusták talizni meg nem bókolnak és a haverjaik meg a hobbik fontosabbak lesznek. De ha ez nem történik meg, hanem továbbra is téged helyez előtérbe, akkor tartós lesz :) Illetve lehet tartós az első verzióval is, de akkor szenvedni fogsz :D
dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból igen, hogy megvan egy évfordulós ünneplés és minden évszakból ismerjük egymás szokásait.

Én megkértem exem kezét első évfordulón távkapcsolatban, pedig valójában elsiklottunk egymás mellett és én hülye módon így akartam volna őt bíztatni. Én komolyabban gondoltam, mint ahogyan ő. Aztán ez kétszer kiderült. Ő vágott ki csúnyán, de szerencsére 2 hónap alatt túléltem. Majd szakítás után 1 év múlva - és mától visszaszámolva 4 évvel ezelőtt - jött párom, úgyhogy sokáig nem lettünk volna együtt. Bár mi sokkal több rosszat átéltünk és legyőztünk, de nálunk nem került ez képbe. Mi már 2 hónaposan Valentin napra szereztünk gyűrűt. Nem eljegyzési gyűrű, de az is összetartozás és elegendő. Házasságot egyébként nem is tervezünk és exemmel sem terveztem valójában, tehát felesleges is. Elkönyveltem egy hülyeségnek. 1 évnél nálunk is kiderült, hogy mellette jobban ki fogok tartani minden bajban és együtt fogunk élni. Együtt élünk. :-)

dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig a 2.évet hallottam, de lényegében ugyan oda jutunk. Ennek van alapja. Ha belegondolsz, azért 1-2 év alatt felszáll a rózsaszín köd, elmúlik az újdonság varázsa, megszokássá válnak a mindennapok, együtt is éltek akár. Előjönnek egymás idegesítő szokásai, a negatív tulajdonságok, az első viták. Ilyenkor derül ki igazán, hogy mindezek mellett is működik-e a kapcsokat. Hogy mégse passzoltok, és jobb külön, vagy a kezdeti szerelem nemhogy megmarad, de egy még erősebb kötelék lesz.
dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 7 dik év a vizvalasztó.. 1 -3 écig varki ki birja egymas mellett.
dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
A nagy vízválasztók a fél, illetve a két év. Utána pedig valóban 7 évenként.
dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 2 év, a 7-8 év, és kb. a 15 év.
dec. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!