Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ilyen hogy?

Figyelt kérdés

Valamely ok miatt nem szakítottál a pároddal hanem csak ahogy ez megfogalmazódott benned rá x időre.


Mi volt az ok?


dec. 7. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kellett pénzt félretennem, hogy el tudjak költözni, és új munkát kellett keresnem, a közelben. 3 hónappal később megmondtam, hogy vége. Ő is érezte, hogy ez már régóta nem jó nekem, és rájött, hogy neki se. Egész este beszélgettünk. Másnap segített átköltözni. Nem váltunk el haraggal, de nem is maradtunk barátok.
dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
elhidegülés
dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdés az x időre vonatkozik hogy miert nem szakítpttam azonnal?



En amikor láttam hogy ebből már ugyse lesz semmi ertelmes csak azert odáztam el a szakitást mert így is úgyis egyedul leszek szakitás után. Akkor legalább addig még vár vki még hív vki még nem az üres lakásba megyek haza. Úgyis ez vár éveken át.

Így még amit lehetett azt megéltem kapcsolatban. Volt még kihez szólni, volt még aki elém jön a melóban, volt még kinek sminkelni, volt még értelme nőnek lenni.

dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!