Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta tudja a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta tudja a párom, hogy megbántam az anyaságot, megváltozott ès ősapa stílust vett fel. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Lassan 6 ève mióta szültem tudja a párom, hogy megbántam. Ilyenkor jön rá az ember, hogy semmi türelme ehhez, inkább nyugisan, gondtalanul szeretne èlni mint előtte is. Nem tervezett gyerek. De mivel nem tudtam, hogy ekkora teher, nyűg belevágtam.

Azóta azt mondja, mi èrtelme az èletnek ha nincs gyerek, aki nem akar gyereket az deviáns. Nem èrti meg azokat, akik másban is megtalálják a boldogságot. Vagy, hogy gyerek nèlkül is le lehet èlni boldogan az èletet.

Szerinte minek èl azaz ember, aki nem akar gyereket, hisz azèrt vagyunk, hogy szaporodjunk.

Ha kimerem mondani, hogy rohadtul idegesített egy kölök hisztije a boltban ideges lesz, ès hülyènek nèz, hogy babuci mèg azèrt ilyen.

Ha beleolvasok a tudatos gyerekmentes könyvbe ordít velem.

Ha irigykedek a gyerekmentesekre azt mondja nem vagyok normális.

Ha azt mondom, milyen jó lenne gyerek nèlkül oda mehetnèk ahova akarunk akkor is elítèl.

Ha azt mondom milyen jó volt kettesben ès már sose lesz az a nyugalmas gondtalan èletünk azt mondja ez a kiteljesedès hogy van gyerek.


Sokszor látom rajta, hogy fáradt, idegesíti a gyerek a 6 èv alatt 10 èvet öregedett sokszor hètvègèn elmegy 1 napra itthonról kikapcsolódni

Ha merek szólni, hogy utálom ezt ordít velem, hogy már megint ez van.


Közben anno ő mondta, hogy ne kapkodjunk a gyerekvállalással èljünk utazzunk. Azt látom, hogy önigazolás amit csinál ès nem meri kimondani amit gondol valójában.


dec. 8. 08:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Ha neki kellett a gyerek, meg annyira ez a mindene, akkor biztos, hogy a serpenyővel b*sznám fejbe, ha elmegy hétvégén egy napra.

Mondom ezt férfiként.

Rengetegszer ezt látom, hogy "jaj, kell a gyerek", de csak a nő hajtja ki igazán a belét miatta.

Kollégáim között is láttam ezt, a húgoméknál is láttam ezt.

K*rv@ száját az ilyennek!

33/F

dec. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%

Ez nem az ő hibája kérdező hanem a tiéd. Te szültél úgy, hogy nem akartál gyereket! Ő szeretett volna és nem a gyerek miatt ideges hanem miattad, mert a gyerek előtti élettel baszogatod folyamat.

Nem szereted még egy kicsit se a gyermeked? Ne már, hogy tönkreteszi az életed, te teszed tönkre! Igen, hisztis időnként, de azért, mert hiányzik neki az anyja szeretete! Ráadásul nincs megnevelve ahogyan illene. Te rontod el őt. Mi az, hogy nem lehet mászkálni nélküle? Nagyszülőkhöz viszitek és eltöltöttök egy kis időt kettesben. Elmész barátnőkkel kikapcsolódni míg a partnered el van vele. Elmehettek hármasban is bárhová! 6 éves, érdeklődik a világ iránt egy jó ideje, taníthatod erre-arra, jól érezhetitek magatokat a saját gyereketekkel bármikor.

Te nem szereted ez a baj! De akkor miért nem lépsz le örökre? Menj és éld az életed ha egyszer szabadságra vágysz. Majd ha öreg leszel és a gyereked le se szar jusson eszedbe hogy téged se érdekelt soha!

dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsétlen gyerek, itt csak őt sajnálom 🥺
dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

1/1

Sajnos igen. Mikor elakartam vetetni mondta jajj ne ne tedd lègyszíves.

De menekül minden hèten egy teljes napra nem a gyerekèvel akarja tölteni azt a napot fura mód.


2/2

Nincs egyik rèszről se nagyszülő. Elmegyek hetente többször este igen, de nem erre vágyok, hogy felnőtt emberkènt kapjak nèha kimenőt, ami alap dolog az èletben.

Babysitterre meg nincs pènzünk

dec. 8. 08:56
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Felnőtt korban ha gyereked van az az alap, hogy gyereket nevelsz, vele töltöd el az időt és nem azért, mert muszáj hanem mert szeretsz vele lenni! Imádod/szereted a gyermeked, tanítod, játszol vele, beszélgetsz vele! Te egy nagy nulla vagy sajnos.

Válj el és menj esténként szórakozni ahogy csak jólesik, probléma megoldva.

dec. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Sokszor mondtuk már neked. Hagyd el őket és kész.
dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
24%

Azért ez mimár.. egyrészt nem vagy normális, ez nyilvánvaló, másrészt az, hogy valaki szereti a gyerekét nem jelenti, hogy minden nap vele kell lennie és nincs igénye másra. Én imádom, de átküldöm a szobájába hogy hagyjon nyugtot is, mert nem gép vagyok, a kedvenc kajám és minden exem és barátom zavart egy idő után, kellett egy kis egyedül/màsokkal lét, ez a normális.


Mondjuk gondolom nálatok a gyerek napi 8at van oviban, és ha még úgy is lelépne tőle az apja akkor én is fejbevágnám, mint az egyes:) azért ez mimár, hogy eleve keveset van vele, de ezt is sokallja?


Az enyém sem tervezett, de tökjó, nekem tényleg sok, mert csak 5 óràt volt mindig nélkülem és egyedül vagyok vele, szünetekben ennyit sincs nélkülem, de megmondom hogy elég, kicsit játsszon egyedül és muszáj elfogadnia, nem erőltetheti magát másra, ha annak éppen nem kellemes a társaság. Szerencsére nagy haverkodós volt mindig, így keveset volt egyedül, csak napi 1 óràt kb.

dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hogy válljak el amikor ő lakik nálam. Esze ágába sincs kiköltözni. Èn meg tuti nem megy ki a lakásomból
dec. 8. 09:22
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Istenkém ha tiéd a lakás muszáj elhúznia, az ügyvéd majd eldönti kinek mi jár.
dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De hova menjen gyerekkel. Majd a bíróság utcára teszi gyerekkel persze mivel albèrletre nincs pènze.
dec. 8. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!