Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet feldobni egy kapcsolatot, ha unalmassá vált?

Figyelt kérdés

Barátommal próbáltam erről beszélni, mert én úgy érzem unalmas a kapcsolatunk, szerinte semmi probléma nincs.

3 éve vagyunk együtt, és hetente csak a hétvégéket töltjük egymással, mégis azt érzem, hogy halál unalmas ez a kapcsolat. Még közös hobbink sincs, amit közösen csinálnák, a szexen kívül lényegében semmit sem csinálunk közösen, csak a tv-t nézzük, telefonozik, vagy alszik. Már sokszor unalmamban én is elalszok mellette mikor alszik, vagy nyomom a telefont.

De ha megyünk együtt valahova, ami szintén nincs sokszor, inkább a szobában vagyunk, de valahogy még a kimozdulás is unalmas vele. Kirándulás közben is azon jár az agya, hogy x bevásárlóközpontban mit vegyünk. Még a kezemet se fogja már soha séta közben sem. Még pl. mozizás sem érdekli, mert tök mindegy, ha letöltöm a filmet, és annyi. Úgy annyira sok közös élményünk sincs így a 3 év alatt.

Amúgy ha kettesben vagyunk, átölel, hozzám bújik, de mégis úgy érzem, csak ez nekem kevés. Persze jól esik, de hogy csak ennyi legyen egy kapcsolatban, így kevés.


dec. 9. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

"szerinte semmi probléma nincs."

Szerinted pedig van.

Akkor te fogsz kilépni a kapcsolatból.

dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"szexen kívül lényegében semmit sem csinálunk közösen, csak a tv-t nézzük, telefonozik, vagy alszik."


Szexre tart kérdező.

dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez lényegében egy semmi. És a leírásod alapján mindigis az volt.

Ha régen még jó lett volna, akkor még azt mondom lehet bele energiát fektetni, randizni, nyomni a dolgot. De így... értelmetlen, céltalan, jövőtlen.

dec. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom, mi tart vele össze.

Írj, szívesen beszélgetek veled.

dec. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!