Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézhet bele a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézhet bele a párom állandóan a telefonomba, miközben ő csal?

Figyelt kérdés
dec. 11. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Tedd fel magadnak a kérdést.
dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert magából indul ki.
dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Azért, mert magából indul ki.


De 100%, hogy csal téged, bevallotta, láttad valakivel csókolózni?


Mondjuk ha netalán nem hűtlen, de te nem hiszel neki meg ő se neked akkor nem értem miért vagytok még együtt.


Pénz miatt?

dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Ezt most tőlünk kérdezed? Te engeded, nem mi.
dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te miért vagy vele, ha megcsal?
dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Ő volt a bizalmatlan, miközben vígan csalt. Egy vicc volt a pali.
dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az exem is ezt csinálta, állandóan. Bár nála nem bizonyosodott be a félrekufirc. Állandóan a telefonomat nézte, még szex közben is. Híváslista, smsek, Messenger, Viber üzenetek. Minden egyes nap. Folyamatosan azzal jött, hogy megcsalom. Pedig nem adtam okot, mert mellette 7 évig más férfira se néztem. Soha nem derült ki, de én úgy gondolom, hogy ő engem megcsalt a kapcsolatunk alatt. Olyan szinten vetítette ki rám ezt, hogy kiábrándultam belőle néhány év alatt.
dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szex közben hogy nézte?
dec. 11. 12:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Mér engeded hogy nézze? Hamár csal és vele maradsz akkor ne engedd hogy nézze.
dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kutyapózban csináltuk, erre elvette a telefonomat az asztalról. Az ablakból láttam visszatükröződni őt, hogy miközben a farkával nyomkod hátulról, a kezeivel a telefonomat nyomkodta. Olyan kontroll mániás volt, hogy a pin kódomat tudta és a saját ujjlenyomatát is beállította azonosítónak.
dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!