Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánja a szexet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánja a szexet a barátnőm mostanában? Mi ez a hirtelen váltás egyik napról a másikra? Miért viselkedik furán?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint két hete kezdődött. Együtt élünk, eddig minden rendben volt, ezen kívül minden oké a kapcsolatunkban. 22 évesek vagyunk mind a ketten.

Amikor ez az egész probléma kezdődött, az elején az volt az indoka, hogy azért nem szeretné, mert menstruál. Ezt annyira nem értettem, hogy miért baj, előtte ez nem volt akadály, amikor épp nem görcsöt a hasa, akkor pont jobban kívánta, mint egyébként. De nem erőltetem rá semmit.

Aztán csak annyi volt folyamatosan az indok, hogy neki nincs kedve, nem vágyik rá, nem kívánja. Nem mondja, hogy miért nem, hiába kérdezem, csak annyi a válasz, hogy nem kívánja. Pedig előtte minden nap megvolt a minimum egy, ő is sokat kezdeményezett, jól is működött köztük minden. Aztán kb egyik napról a másikra nem kívánja egyáltalán.

Ráadásul másban is megváltozott a viselkedése. Sokkal több ölelgetést szeretne, mint amúgy, sokkal bújósabb lett. Eddig is nagyon ragaszkodó volt, de mostanában minden együtt töltött percben ölelget. Illetve még azt vettem észre, hogy egyáltalán nem hordja a csinosabb fehérneműit, pedig tudom, hogy szereti azokat viselni, mert saját bevallása szerint csinosnak érzi magát benne. Nem is nézegeti magát annyira reggelente a tükörben, csak amennyire muszáj.

A legutóbb megpróbáltam nála szexet kezdeményezni, és az lett a vége, hogy elsírta magát, hogy sajnálja, de neki nem megy. Pedig csak a fenekét simogattam meg, meg megdicsértem, hogy milyen csinos.

Hiába kérdezem mi a baja, vagy az a válasz, hogy semmi, vagy az, hogy nem akar beszélni róla. Először azt hittem, hogy a nehéz vizsga miatti stressz a gond, de azon már egy hete túl van, és semmi nem változott.


dec. 12. 23:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
26%

lehet be jön neki egy másik pasi és nem tudja kezleni magában ezért kicsit meg van zavarodva és kell neki idő hogy el rendezze magában az érzéseit gondolatait vágyait.


ha stresszes volt neki az elmúlt időszak akkor lehet hogy ez még mindig ki hat a libidójára ami teljesen normális a stressz meg borítja a libidót ez normális legyél megértő.


lehet hogy most mutatja meg az igazi énjét aki több bújást akar ölelgetni kell puszilgatni stb, lehet eddig megjatszotta magát hogy jobban bele szeress de most teret enged a bújos énjének ami amúgy nagyon cuki ha egy csaj bújos és ölelget és csak úgy random puszit ad.


alapvetően nem látom ezt nagy gondnak, beszéljétek meg nyíltan és őszintén egymással.

dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nagyon cuki, semmi baj nincs az ölelgetéssel, eddig is sokat szeretgettem. Itt az a baj, hogy már két és fél hete csak babusgatni lehet, nincs köztünk semmi szex. És ez egyik napról a másikra történt úgy, hogy előtte naponta volt, és semmi előjele nem volt ennek.
dec. 12. 23:39
 3/41 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem massal kur es a buntudata miatt olelget teged.
dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem pont menstruációkor kezdődött volna azt hinném terhes, attól eléggé lehet változni így libidóban is össze-vissza. Vagy az advent miatt elkezdett befordulni és böjtölni, terjed néhány ilyen hogy ezt kell. Vagy másik pasi. Vagy megfázás, küzd valami vírussal csak nem lázas.
dec. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
42%

"A legutóbb megpróbáltam nála szexet kezdeményezni, és az lett a vége, hogy elsírta magát, hogy sajnálja, de neki nem megy. Pedig csak a fenekét simogattam meg, meg megdicsértem, hogy milyen csinos."


Bedobtad a dicséretet, és nem jött ki a szex? De szomi.


Mióta vagytok együtt, és mióta éltek együtt?

dec. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem bejott a kepbe egy harmadik bika, teged meg a buntudata miatt olelget.

O bele kezd szerelmes lenni, nalad meg mar erzi a veget es fel az elengedestol, de mar az o fszat kivanja. Ennyire egyszeru.

dec. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
44%
Kérdezd meg tőle mi a baja. Más valaki van az életében. De ezt egy nő jobban el tudja mondani.
dec. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

#5 Nem azért dicsértem meg, hogy legyen szex. Azt csak azért írtam, hogy legyen valami kontextusa annak, hogy elsírta magát, ne menjen a találgatás, hogy durva voltam vele.

Amúgy két éve élünk együtt, de fél éve jöttünk össze. Eredetileg csak lakótársak voltunk.


Nem hiszem, hogy megcsalna. Kezdjük ott, hogy szerintem ideje se lenne rá. Amikor nem egyetemen van, meg nem munkában, akkor folyamatosan velem akar lenni.

dec. 13. 06:01
 9/41 A kérdező kommentje:
#7 Hiába kérdezem, hogy mi a baj, ha az a válasz, hogy "semmi" meg "nem szeretnék beszélni róla"...:/
dec. 13. 06:05
 10/41 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is más hapsi lehet a képben. Valószínűleg feléd már csak szeretet(!) van. De a szexuális vágy már egy másik pasi felé irányul, akibe szerintem kezd bele is szeretni. Neki meg bűntudata van, sajnál téged, és persze bántja, hogy nem érzi már a vágyat.


Persze kívánom, hogy ne legyen igazam. Majd írd meg mi volt.

dec. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!