Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ism ertek olyat, aki azt mondta, szed fogamzásgátlót, de szándékosan nem szedett és teherbe esett?

Figyelt kérdés

Akár párkapcsolatban akár egyéjszakásban.


Van ilyen sztoritok?


dec. 13. 09:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Házasságban volt ilyen ismerős. Válás szélén álltak, így akarta megfogni a férjét. Már 17 éves a gyerek, aki így fogant.
dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem hinnéd, de pasiban is van aki titokban kiszurja a gumit, meg erőleteti minden áron a megszakításos dolgot, hogy teherbe ejtse a nőt.
dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

Rengeteg ilyen eset van, csak nyilván nem vallják be.

Tabletta mellett nem lehet teherbe esni. Nem, akkor sem! Nem, akkor sem ha egy tabi kimaradt. Ezek az események csak gyengítik a hatását, de attól még igen kicsi a valószínúsége a terhességnek.

Nem, ez csak a gyártók védekezése hogy a védelem nem biztos amennyiben kimarad egy két tabi.

Az olyan nők hazudnak és egyáltalán nem szedik be, még így is akár hónapok évek rendszeres nemi élet mellett lehet teherbe esni.

Úgyhogy biztos hogy nem szedik, mert tabi mellett nem lehet terhes.

dec. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Én nem ismerek, vagy csak nem tudok róla.

Elég gerinctelenségnek tartom. Ha egy ilyen alap dolgot nem képesek megbeszélni, mint gyerekvállalás, akkor miért gondolja bárki is, hogyha meglesz a gyerek, akkor együttműködő és normális családi légkör lesz?

dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Tabi mellett lehetsz terhes, untig elég, hogy egyetlen egyet elfelejtesz bekapni, vagy antibiotikumokot szedsz, mert gyengíti az antibébi tabik működését. Olvass utána #3.

Mégha óvszert is húz a férfi, de kiszakad és a nő pont termény napjaiban van teherbe eshet fogamzásgátló mellett. A barátnőm úgy esett teherbe képzeld el!

dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

3#

Mi nem akartunk még babát. Ezért szedtem a tablettát. Most itt fekszik a nem létezhető babánk mellettem

dec. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem több van, aki nem megfogni akarja a másikat, csak egyszerűen gyereket akar már kb. bárkitől, mert "csak" (azaz élet értelme, átörökíti saját magát, magányos, unatkozik, gondoskodni szeretne, szeretné, ha valaki őt feltétel nélkül szeretné, különlegesnek érezné magát tőle, kifut az időből, a szomszédnak is van, olyan cukiiii... stb. - nem kívánt törlendő :)). Akinél ez bekapcsol, annak mindegy, hogy csak egyéjszakás vagy romokban a kapcsolat, nem feltétlenül az eszére fog hallgatni és hát sok machiavellista ember van, aki az élet bármilyen területén csak a saját hasznát nézi és azt vallja a "cél szentesíti az eszközt".
dec. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

5/6# ettől függetlenül a legtöbb nő nem fogja azt elismerni, hogy ő bizony azért esett teherbe mert nem rendeltetésszerűen szedte a gyógyszert. Sose ismernétek be. :)

Én 35 éves vagyok, egészséges, nincs gyerekem, soha nem is estem teherbe, mert nem akarok teherbe esni. Védekeztem óvszerrel, gyógyszerrel már az évek alatt.

Volt hogy gyógyszer mellett antibiotikumot szedtem, de utána inkább nem szexeltem vagy csak óvszerben.

Úgy hogy én erre csak azt mondom hogy a mai világban, az a nő aki nem akar teherbe esni az nem is fog, viszont aki gyereket akar, az a nő bármire képes érte. :)

dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

8#

6 vagyok. Èn már nem bízom a véletlenre, így tabletta helyett óvszert használunk.

dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

9# A tabletta az egyik legbiztosabb, persze pár dologra oda kell figyelni. Ugye ha mellette szedsz más gyógyszert, hogy bevedd mindig minden nap, illetve a hányás/hasmenésre.

De ha ezekre odafigyelsz, szerintem szinte képtelenség mellette teherbe esni. :)

Az óvszer se rossz. Meg ugye az rögtön utána ellenőrizhető.

dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!