Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért csak magáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért csak magáról beszél?

Figyelt kérdés
Sose kérdezi meg hogy telt a napom, mi történt velem, csak azt ecseteli, hogy vele mi történt, és ez így kezd fárasztóvá válni számomra, és rosszul esik, hogy nem is érdekli, mi van velem.
dec. 13. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Már nem sokáig kell hallgatnod. Hamarosan szakítani fogsz.
dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1


Miért gondolod, hogy szakítani fogok vele?

dec. 13. 16:31
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Mert nem érdekli h mi van veled ennyi.

Arra pedig jó vagy.

Az is csak magáról szól.

dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Kérdésem, hogy egyáltalán mi végett jöttél össze vele, ha ilyen nárci?
dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
#2 Mert ez lenne a bölcs döntés, ha nem hajlandó változtatni.
dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem egy ilyen barátim volt. Ő ugy gondolta hogy en örülhetek annak ha ő velem van meg ugyse találnék mást, ezért szolt csak a kapcsolat állandoan csak róla, es ga rolam volt szo az nem is érdekelte. Aztán még a beszélgetéseket is redukálta. Stinte fokozatosan leredukálta a kapcsolatunkat szexkapcsolatra.


Aztan mikor lett másik barátom akkor eredt meg a nyelve es kezdett el vinnyogni csak hogy ne hagyjam el meg mennyire fontos vagyok azota is a barátomat utánozza meg akar venni hátha vissza megyek pedig 3 éve dobtam ki.


Ő az a tipus aki csak azt értékeli akit nem kaphat meg de akarki a párja aki kéznél van azt lenézi mindig.

Kapcsolatra alkalmatlan.

dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Azért durva, hogy születik egy ilyen kérdés és mindenki rögtön azzal jön, hogy nárci a csávó. Nem védeni akarom, de ez csak egy oldal meg túl sokat nem írtál.


Néhány ember speciel észre se veszi, ha sokkal többet beszél és csak magáról.


Én mindenképpen szóvá tenném, rákérdeznék. Lehet, hogy csak figyelmetlen. Vannak olyan emberek akik azt gondolják, hogy a másik (te) mondja magától kérdés nélkül. Mások meg nem így működnek.


Beszélj vele erről. Ha nem történik változás akkor meg majd eldöntöd mi az út.

dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert nem érdekled. Nem kell túlmagyarázni, ennél kevés egyértelműbb dolog létezik, csak az nem látja aki nem akarja.
dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Szia


Én úgy nőttem fel hogy őszinte mély beszélgetés nem volt szüleimmel. Sosem értették meg az érzéseim. Amikor próbáltam elmondani Sosem figyeltek vagy emlékeztek rá. Így egy idő után bezártam és magamba tartottam mert nem láttam értelmét elmondani. Illetve nálunk nem volt divat megkérdezni mi volt aznap, te dolgod intézd úgy h jó legyen.


Így én barátnőm se kérdeztem jó pár évig milyen napja volt ...tudtam ha segítség kell úgyis szól

dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ahhoz miért kell kérdés, hogy te is magadról beszélj?
dec. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!