Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondanád el hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanád el hogy ezt érzed a legnagyobb gondnak a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt hogy ő elvan, ha van ideje. Kényelmesen elüti a napot.

Közben lenne dolga de érdekli.

Nem arról van szó hogy ne pihenhetne de akkor utána ne azon nyűglődjön hogy semmire nincs ideje.



Én előre gondolkodok, ő semmire, és majd utána pihenek.


Például ma egész nap kb fél órás dolgot csinált semmi tobb.

Lett volna elintézni ideje kényelmesen a boltot. Ráadásul tudja h holnaptól nem fog ráérni egyikünk sem karácsonyig. Mégse intézte el, majd megint kapkodva kell több mindennel össze hangolva beszorítani pedig lett volna idő rá..


Nem tudom érthető e q probléma a példám által.


dec. 14. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Rosszul osztja be az idejét, ennyi és halogatós típus. Üljön le és írja be a telefon naptàrjába, hogy mit kell csinálnia. Én is halogatós vagyok, nagyon utálom ezt magamban. De ha a telcsi elkezd bsztatni, hogy ezt meg ezt kell csinálni, akkor kevésbé halogatom a dolgokat.
dec. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is halogatós vagyok, csak a fontosakat intézem el meg a spontánakat, a kellemetleneket vagy amit "kell" és közepesen fontos, azt halasztom akkor is, ha utána rosszabb helyzetbe kerülök. Szorongás, és nem segít a naptár, nem vagyok hülye, tudom, hogy csak én írtam fel. Nekem segít, ha van velem valaki közben.
dec. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen így;

"Képtelen vagyok téged szeretni, tisztelni és olyannak elfogadni, amilyen vagy. De teljesen be vagyok xarva, hogy ha kitesznek, akkor életem végéig egyedül maradok, mert egy látássérült, Oedipusz komplexusos, nárcisztikus szadista nem fog kelleni senkinek. Úgyhogy leszel szíves az alapvető személyiségjegyeid megváltoztatni a kedvemért. Az a minimum, hogy olyan leszel, mint az anyám, mivel nekem ő a NŐ, de őt ugye nem vehetem feleségül. Ezért a lelkiterror minden fajtáját bevetem addig, amíg olyan leszel, amilyennek én képzelem a tökéletes nőt. Olyan, mint az anyám. Ezzel te nem nyersz semmit, sőt az életed sokkal nehezebb és fárasztóbb lesz, lelkileg se fogod magad jobban érezni, de én igen. És nekem egyedül csak ez számít."


Valahogy így próbáld meg! Hátha végre megérti.

dec. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem fogod megváltoztatni.

Jó magasról tesz a közös életetekre.


És az idő előrehaladtával ez csak rosszabb lesz.

Nem hogy fetrengeni fog, hanem szépen el fog tűnögetni a feladatok elől.


Neki kényelmetlen a kötöttség, hogy feladatai vannak, ráadásul időben behatárolva meg kell oldani.


Gyakorlatilag, ha jól értettem, egyedül viszed a hátadon a kapcsolatodat, plusz még agyon idegesít és keserít téged a pofátlanságával.


A sógoromat akkor rúgta ki a nővérem, amikor hiába kérte minden nap vagy két hétig, hogy vegye meg a fenyőt, ő akkor is karácsony napján reggelre halasztotta a fa megvételét, és délután 2-kor még sehol sem volt. Ott állt a nővérem a karácsonyi estebéddel készen a gyerekekkel, apósáék is megérkeztek. A gyerekek sírtak. Mire aztán hazavetődött 4 óra fele.


Mindent a nővérem intézett, vásárolt, cipekedett, takarított, sütött-főzött.


Azt mondta, hogy így is egyedül vagyok, úgy is, de még a parazita is a nyakamon?!


Akkor inkább egyedül felnevelem a srácokat. Apósáék támogatták, és válás után is sokat segítettek neki.

dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!