Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy emiatt most kiábrándultam belőle?

Figyelt kérdés
Barátom azzal viccelődött, hogy az ünnepeket nem akarja velem tölteni, vagyis a Karácsonyt, és a Szilvesztert sem. Ráadásul ezt bevágta akkor mikor valahova mentünk, és jól kellett volna éreznünk magunkat, de én nekem nem volt jó a kedvem.
dec. 20. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, már korábban is csinált dolgokat ami nem tetszett, és ezzel feltette az i-re a pontot.
dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ideje váltani, ma én is szakítottam
dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert egyszerűen bunkó volt.

Az pedig nem magyarázat, hogy "csak vicc volt". A vicc az, ami mindkét félnek kellemes, és vicces. Ez nem ilyen volt.

dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

#3


Önmagában azért nem feltétlenül ábrándul ki egy nő, mert bunkó a pasi. Vannak pasik, akiknek jól áll, ha kicsit bunkó, mert férfias, humoros.


Inkább akkor szokott visszataszító lenni a bunkóság, amikor egy alapvetően önbizalomhiányos egyén próbál keménykedni.

dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
#4: Nem, a bunkóság nem humoros, és főleg nem férfias.
dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
#4: Ezt csak a bunkók gondolják humorosnak.
dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%

#5


Ha neked lenne igazad, akkor az igazi bunkó pasik mind szinglik lennének. Ellenben mindnek van csaja/népszerű a nőknél.


Egy pasi bunkósága általában akkor taszító igazán, ha megjátszott. Mert nem kompatibilis vele.

dec. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Ebben igazad van. Nekem is vannak csajaim:)
dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Ebben csak az nem erti a trefat aki streber kis konyvmoly volt vagy meg az is.
dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Okés, te meg "vicceld" meg azzal, hogy jaj de jó hogy mondtad, mert én sem veled akartam tölteni a karácsonyt és a szilvesztert. Egyből nem nevetne annyira a saját "poénján" :D
dec. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!