Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés
3 éve van egy minek is nevezzem párkapcsolatom egy olyan nővel akinek van férje de a hàzassàga nagyon rossz. A férj külföldön dolgozik és a hölgynek màr van 3 gyereke. Eddig egy helyen dolgoztunk de én munkahelyet vàltottam. A lényeg hogy kezdetben minden olyan könnyen ment rengeteg közös program sok időt töltöttünk boldogan. De ahogy telt az idő a nagy lànya màr elköltözött a màsik lànya màr 17 éves ő sem sokat van màr otthon csak a legkisebb 13 éves lànya. Mindig kérdezem ki tart még össze a férjével? De a vàlasz mindig az hogy ő gyerekek nélkül akar majd velem élni. Most csalàdi okok miatt a férje sokat volt itthon a programok talàlkozàsok elmaradtak nem is igazàn keres engem csak az ígéretek. Én független vagyok nem vagyok hàzas nincs gyerekem és mindig én legyek türelmes én vàrjak. Van olyan elvàlt kolléganőm aki 2 gyerekkel minimàlbérből inkàbb nyomorog albérletben de akkor is elhagyta a férjét de ő nem. A férje jól keres a nő sem keres havonta keveset. És màr hàrom éve megy ez a se vele se nélküle. Ha bajban voltam segített minden olyan jó volt de én nem szeretőként akarom leélni mellette az életem. 36 éves vagyok. Itthon is ebből volt sokszor vita a csalàdomban hogy nem lesz jó vége ennek. Mindketten vidékről jàrunk be dolgozni és ha dolgozik legalább telefonon messengeren tudnànk beszélni de amióta a férj itthon van azóta semmi. Ma is mikor tudtam hogy végez a munkàban bementem a vàrosba szembe jött velem a kocsival làtott de nem szólt volna hogy beszéljünk egy kicsit legalább. Ha pedig azt mondom neki én ezt màr nem bírom tovább azt kapom hogy feladom. Olyan érzésem van hogy megszokta a jó módot a férje mellett. Mert én a vàrosban tudnék szolgàlati lakàst is intézni össze is lehetne költözni de mindig van valami kifogás. Nagyon fàj hogy a karàcsonyt sem tudom vele tölteni sem a szülinapot mint eddig. Tudja jól hogy most hogy a férje itthon van nagyon magam alatt vagyok de egy mondatot nem írt ma sem. Szerintetek engedjem el és hagyjam a fenébe? Vagy àllítsam döntés elé? Màs nő is van aki elvàlt és mégis egyedül neveli a gyerekeit kevesebb pénzből de ő valahogy nem akarja én ezt érzem. Szeretem de ez így nem fog menni
dec. 27. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fogja elhagyni a férjét. Neki baromi kényelmes ez a helyzet. Plusz azért abba is belegondolnék, hogy ha a férjét rommá csalta, téged nem fog?


Én is ezt gondoltam mégis házasságkötés után 3 hónappal más lányt fűzögetett.

dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Ezt a rinyát... nagyon kellemetlen olvasni.


Azt mondod, már mondtad neki, hogy 'ezt nem bírod tovább' - mire ő: feladod. Hát ez egy szimpla ténymegállapítás, igen feladod. Problem?


Leírtad, hogy mit mondott neked, hogy ő mikor akar váltani. Elmondta. Most akkor ez tetszik vagy nem? Ő nem akar válni, teljesen irreleváns hogy más gyerekes nők mit csinálnak...


Tetszik nem tetszik, ez van. Látod, tapasztalod. Tudod te milyen egy igazi kapcsolat? Nem ez.


Ha nem akarsz vele lenni, akkor szakítsd meg a kapcsolatot és kész.

dec. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnálom,de szerintem ha szeretnél megállapodni és normális párkapcsolatra vágysz,akkor nem feltétlenül ez a nő a te embered!

Hiszen látod,neki jut a kényelem,neked meg a rágódás,bizonytalanság.Örök kétségek között őrlődsz,mert érzel iránta,reménykedsz.Miközben ő már valahol jelzett feléd azzal,hogy nem keres.Ez azt jelenti,nem kellesz,szállj ki az életemből-köszi...

Tudom,mennyire fáj ezt elfogadni,mégis úgy látom,érdemesebb lenne az új évet nélküle kezdened...

dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Érted soha nem fogja elhagyni a férjét, csak hazudozik össze-vissza. Szakítsd meg vele a viszonyt.
dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő hazudik, megbizhatatlan, szavahitetlen, és pénzre megy, és játszik. Mind téged, mind a férjét megvezeti. Neked is hazudik, de a férjnek is. Erkölcsileg: nulla. Egy valamire magát tartó, 3 gyerekes nő nem tart szeretőt. Itt kezdődik a dolog. A többi amit írtál már csak hab a tortán. Addig zárd le, és a lehető legtávolabb kerülj ettől az illetőtől, ha jót akarsz magadnak 36 évesen. És ha valaha egy normális, épkézláb családot akarsz magadnak.
dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jól gondolod a dolgokat. Belekényelmesedett, és gyártja a kifogásokat. Gondold bele magad a helyzetébe, teljesen jó, hogy van egy férje aki tejel, de nem kell elviselnie csak néha, és közben van egy tök független férfi, aki ott van neki minden más tekintetben. És tök jó, hogy nem rezeg a léc, ahogy akarja úgy dönti a mérleget hogy éppen kivel foglalkozzon, mert senki nem szól semmit és nem érzi, hogy bármi is veszélyben lenne az életében. Nyugisan neveli a gyerekeit... Teljesen jó helyzetben van.


Szóval igen, jól látod a helyzetet.

Nem tudom mit csinálj, javasolnám, hogy állítsd választás elé, de kívülállóként tök egyértelmű, hogy nem választana Téged. Szóval ha akarsz pofonokat, akkor küzdj érte, de nagyon össze leszel zavarodva és fájni fog.

Én inkább hagynám. Ugyanis ha szeretne, már lépett volna. És megy az idő, egyre több dolgot kell nyelned... Kegyetlenül fog hangzani, de tudja jól, mit csinál. Ha elveszítene, meggyászolna, de tudja, hogy simán tud nélkülözni az életében. Ezeket azért írom le ennyire határozottan, mert én ezen már átestem, csak picit más forgatókönyvben.


Szóval én a helyedben lelépnék. Mindenképpen jól sül ki. Az egyik véglet, hogy ő is elenged, és legalább nem húzod tovább az idődet, mert gondolom Te is érzed, hogy az élet baromi rövid. Már nincs ideje bohócot csinálni magadból.

A másik véglet, hogy észbe kap, és lép valamit.


Nem veszekedj vele, meg ultimátum meg hasonló időhúzó 🌲szság. Nem. Felsorolod neki miket tett, miket nem tett, amik neked rosszul estek, mit vártál volna tőle másképp, és neked ennyi elég volt, további szép életet nélküled. És bumm. Márcsak azért is, mert igazán érdemelne ennyi kényelmes herevere után legalább ennyi hidegzuhanyt a kedves anyuka.

dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
*Egy valamire magát tartó, 3 gyerekes nő nem tart szeretőt. Főleg nem úgy, hogy a férje kint húzza az igát, és viszi haza azt a pénzt, amiből ő rázza magát, és amiből veled hetyeg. Egy 3 gyerekes nő a családjával foglalkozik, értük él, a gyerekeket neveli, az otthonát rendbe tartja, dolgozik és nem kifelé rázza a rongyot, és amikor a férje kiteszi a lábát és megy ki, hogy akkor előkap téged. Hányinger, de az is ahogy megvezet téged.
dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy d(k)urva. Veled is ezt tenné.
dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8 telitalálat
dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz a házassága, csak unatkozik, és te vagy a kellemes időtöltés. Vagy elfogadod vagy tudod mit kell tenned...
dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!