Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha nagyon durván összeveszün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha nagyon durván összeveszünk. Nalatok is van hasonló?

Figyelt kérdés

25 eves vagyunk és párommal lassan 2 éve együtt élünk. Általában ( 2 hónapig szinte folyamatosan) nagyon jol érezzük magunkat, rengeteg közös programot szervezünk, marad időnk a romantikus kikapcsolodasra is. Ket havonta egyszer azonban hatalmas vitáink vannak, foleg amikor lemegy a szuleihez nehany napra es visszajön. A szulei soha nem értették meg érzelmileg es altalaban hatalmas csalodasokkal jon haza. Ezek utan azonban az en csaladomba szokott beleallni es addig sír, köt bele olyan dolgokba amíg rosszul nem leszek. Szoszerint fizikailag es teljesen összeesek sokszor. Ezek utan hajnal 3-4 ig veszekszünk, ő sír én pedig elaludni. Amire ő ravagja hogy hogy lehetek ilyen erzeketlen hogy en tudok aluldni, ugy hogy ő sír. Nagyon sojzsor ugy erzem hogy egyszerre kell betoltenem a pasi, apa, anya,teso,baratok, szakmai mentor es minden egyebb szerepet amibe teljesen osszeroppanok.

Utana masnap 2 ora alvassal probálok dolgozni ami sokszor nem megy es en is ingerülten erkezek haza, igy minden indul elolről.

Utana megkapom hogy meg mindog nem jegyeztem el és o igy nem tud elni.

Volt valaki hasonlo helyzetbe

Elore is koszi



dec. 29. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Mergezo :(
dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Szakítsatok mindkettőtök egészsége érdekében.
dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Minek vagy ilyen aljával?
dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Nincs, az első ilyen esetnél már nem lennék vele. Te se légy vele tovább.
dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem normális.
dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
"meg mindog nem jegyeztem el és o igy nem tud elni" - Ez a baj.
dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
2 év után miért jegyeznéd már el ha egyszer nem működik a kapcsolat? Hol él a te barátnőd, a Marson?
dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Minden parkapcsolatban vannak vitak, kerdes, hogy megeri-e egyutt maradni a vitak ellenere, az milyen merteku, mire terjed ki, mennyire kezelheto ilyesmiekt jo figyelembe venni
dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz így élni? Mit ad neked ez az ember, ez a kapcsolat, amiért úgy érzed megéri tönkretenni magad?
dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz főleg a munka. Egy nagyobb cégnél ráadásul kaptam egy baromi jó allasajanlatot es nem merem elvallalni, mert tudom hogy oda nem mehetek be ilyen allapotba.

Plusz régebben rengeteg kapcsolatom volt es egyre kevesebb ember maradt meg mellettem mert konkrétan mindenki pszichopata vagy tonkre akar tenni.

Koszom a valaszokat

dec. 29. 15:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!