Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már agresszív barátod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már agresszív barátod? Mi történt és hogy léptél ki?

Figyelt kérdés
dec. 30. 10:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Engem fizikailag nem bánt de nagyon durván indulatos, üvöltözik elküld a p…ba utána meg, miután megalázott jon utanam
dec. 30. 10:14
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kilépsz és kész. Nem tisztel téged, hamarosan lever. Megvárod? Magadat nézd egyedül és dobd ki!
dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kitana. ***** válasza:
100%
Nekem nem, de most nézem Netflixen a Maid című sorozatot, esetleg nézd meg, mármint hátha segít, ha külső szemmel látod, mekkora szar ez a dolog. Le kell lépni és kész, a következő lépés az lesz, hogy téged bánt.
dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Ha te ezt hagyod, akkor sajnálok ilyet írni, de megérdemled. Ugyanis mindenkinek van saját szabad akarata. Te döntesz úgy, hogy mellette maradsz.

Innentől nem tudlak sajnálni.

Egyébként volt igen, de én kiléptem abból a kapcsolatból, én nem vagyok lábtörlő, mint egyesek.

dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Kozos haveri kocsmazas alkalmaval pasikkal mertem beszelgetni. Mindenfele mocskos krvanak el lettem hordva (persze be volt baszva, ami nem mentseg, sulyosbito tenyezo). Masnap a siros bocsanatkeres, ezt egyszer bocsatottam meg.

Kovetkezo alkalommal csomagoltam, akkor bejott a masik szobaba, frocsogott egyet, kiment. Megint bejott, rimankodott, kiment, bejott, normalis volt es ez ment abban a 3 napban amig osszepakoltam a cuccaimat. Meg nem engedett ki a szobabol, lokdosni kezdett, mire eldurrant az agyam es visszaloktem. Ez volt a nagy verekedesunk. Azt banom, hogy nem hamarabb hagytam ott, nem volt egeszseges kapcsolat.

dec. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Már az ismerkedéskor sejteni lehetett, főleg ha valaki a csendes megfigyelőkategóriába tartozott, és az átlagnál hamarabb össze tudta rakni a "képet" az adott illetőről. Mindegyik jellemzője:

-birtoklási vágy,

-féltékenység,

-erőszakosság,

-uralkodási vágy és alkohol szeretett.

dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6+ Ahol ez a 5 elem megnyilvánult, ott az ismerkedés órákon, de legkésőbb 1-2 napon belül lezáródott.
dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Leclerc ***** válasza:
100%

Pedig nem szoktak itt megálni, hamarosan a pofon is elcsattan, aztán csak azt veszed észre, hogy napszemüvegben és farmerban mersz csak kimenni nyáron.

Lépj ki ebből minél előbb, amíg még nem késő.

dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mennyire durvák ezek a kirohanások? Utcán is így viselkedik idegenekkel?


Küld le a harcosok klubjába :D Sok focicsapatnak vannak kemény huligánjai akik csak úgy poénból agyonverik egymást egy erdőben :O

Ott kiderül mennyire aggresszív..Általában az ilyen csávók csak a gyengébbekkel kemények!

dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!