Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők elhanyagoljàk párjaikat, aztán megcsaljàk őket, hogy mennyire elhanyagoltak?

Figyelt kérdés
jan. 1. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Veled ez történt?
jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Veled fog ha nem vigyázol!
jan. 1. 13:39
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
A férfiak nem szoktak megcsalni, ugyebár.
jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy értve hanyagoljak el? Ha egy férfi elhanyagolt, az azt jelenti, hogy ő hanyagolja el saját magát, tehát nem tisztálkodik, budos, igénytelen.
jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagyok, nem értem mire kell vigyáznom. De gondolom, ja. Veled ez történt. Kérdezd meg az asszonyt, hogy miért ment félre. Ő fogja tudni neked a legjobban elmagyarázni.
jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Azért van, mert sok a szabadidőd, amit hülyeségeken való agyalás helyett, hatékonyabban is eltölthetnél.
jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%
Mert sok modern nő ennyire el van telve önmagától - természetesen tévesen - hogy neki minden is jár. Amikor addig kapar hogy végül meglegyen számára a tőle klasszisokkal magasabb szintű barátja, akkor egy idő után már azt se tudja értékelni. Flegma lesz, nemtörődöm és tiszteletlen. Követelőző és sértődött, gyakorlatilag bármit megadhatsz nekik, de ezek a nők úgy vannak bekötve hogy sose legyen elég, hasonlóan 22-es csapdája mint maga a fogyasztói társadalom is. Folyamatosan kitolódik az igényszint, mivel telhetetlenek és belülről üresek, hosszú távon sose elég nekik semmi, kevésnek fognak érezni igen hamar bármit. Aminek egy hete még őszintén és nagyon örültek, az a következő héten már unalmas, lehangoló sőt undort keltő számukra. Hát még mindezt megfejelve a hibás és téves jelenkori elvárásokkal. Aztán úgy érzi hogy mivel a másik nem foglalkozik vele eleget és nem adja meg mindazt ami szerinte neki járna, így már neki se kell vele, sokszor még elébe is megy, ő maga hanyagolja el a másikat. És a legjobb védekezés a támadás alapon a saját barátját vádolja meg elhanyagolással a barátnők és ismerősök előtt is. Aztán elkezd pasikkal flörtölgetni egyre nyíltabban, teljesen jogosnak élve meg és adva elő hogy a barátja nem foglalkozik vele. Tehát hogy ez igazából neki nagyon is jár, és teljesen helyénvaló. A többit meg már ismeritek.
jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
7-eleg szarul választod meg a nőidet.
jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

Személyeskedés és lepontozás az megy látom. De én nem választok magamnak ilyen nőt, távoltartom magamtól ez a fajtát. Szerinted én ennyire hülye vagyok hogyha tisztában vagyok ezzel a fajta női viselkedéssel, akkor majd még táplálni is fogom azt? :D

Normális nőt kell választani nem pedig telhetetlen és elkényeztetett, hercegnő komplexusos kislányokat. Egy normális nő normálisan is viselkedik, rájuk pl abszolút nem lesz igaz amit fentebb írtam. Sőt, ők maguk is megvetik a hasonló hülye nőket, mert lejáratják a teljes női nemet.

jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Na, a 7-es válaszoló bekapta a csalit. 😆 Ez pont egy olyan kérdés, amiben az incelek és a nyomingerek alázhatják és mocskolhatják a nőket. Ne aggódj, nőként ilyen hímsoviniszta tirpákkal szóba sem állnék.😚
jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!