Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szilvesztereztetek már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilvesztereztetek már egy buliban a barátnőtökkel meg az ex csajotokkal? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Az se baj ha sima buliba voltatok, de együtt. Mondjuk hogy nem tudtátok hogy ott lesz az exetek is.

jan. 2. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, nem volt semmi extra, köszöntünk egymásnak kultúremberek vagyunk.
jan. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátnődet is kérdezd meg erről.
jan. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2

Szerinted nem kérdeztem?

jan. 3. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Nos, engem is kerdezett hasonlo szituban a parom, akivel akkor meg csak 2 honapja voltunk egyutt. Mit mondhattam volna ra? Hogy ne menjunk? Nem szilveszteri buli volt, mas miatt kellett az exe pof...orcajat nezegetnem egy osszeroffenesen kb orakon at. Kizarolag illedelmessegbol es megfelelesi kenyszerbol okeztam le a dolgot. Lehet ejatszani a kulturembert, de ez minden esetben rohadtul fajdalmas, es az sem kizart, hogy a kesobbiekben atomhaborut general. Kepzeld mar el forditott helyzetben... Es most ne jatssza mar el senki, hogy nem, mikor kozben mindenki tudja, hogy de. Kulturemberseg egyik lenyege a tapintat, nem pedig az, hogy jo kepet vag lelkileg kinzo szitukhoz is, nehogy valaki ne gondolja kulturembernek. Es ha valaki annak gondolja magat, akkor elkeruli az ilyen helyzeteket, ha pedig megis eloall a szitu, akkor diszkreten kimenti magat, legalabbis szerintem.
jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4# ez a besz*ry amit leírtál :D

Nem kell magad kimenteni a szituból” ismered valamilyen szinten, szomszédoknak is köszön az ember akit csak látásból ismer annak is, őt jobban ismered, meg nem vagy köteles vele csacsogni, ha odajön dumálni te meg nem akarsz vele beszélni szépen is tudtára lehet adni, mellesleg ilyen helyen hogy vannak mások is, hidd el nem fog azon cirkuszolni hogy jaj nincs kedved pont vele beszélgetned.. :D pont le fogja sz**

jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!