Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromnak nagyon jó teste, és ezért keményen meg is dolgozik, akkor jó az ha én is dicsérem a testét? Szerintem az nagyon gáz lenne, de lehet neki meg jól esne. Azért vagyok ebben bizonytalan mert a volt párom szakításkor ezt szóvátette.

Figyelt kérdés

jan. 2. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dicserheted , de ne olyan gyakran.
jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. nálunk tök alap hogy dicserjük egymást a férjemmel.
jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az sokkal többet ér, ha ez motiválna annyira, hogy te is dolgozzál magadon és tök jó közös program lehetne, ha van hozzá türelme, amíg beletanulsz.


+ Így beleláthatnál jobban az ő világába.

jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
belelátok, én is edzek, azért vannak ilyen párjaim. De azt gondolom, hogy egy párkapcsolatban ez nagyon tárgyiasítás. Ő szokott dícsérni, de nem a testemet. És hogy dícsérjem szerintetek? Gyenge a szókincsem :D
jan. 2. 18:16
 5/15 anonim ***** válasza:

Minden ép lelkű embernek jólesik, ha dicsérik olyan miatt, ami

a) igaz

b) és az ő erőfeszítésének, munkájának az eredménye.


Ha az exedet ez zavarta, akkor ő egy lelki sérült volt. Örülj, hogy ex lett belőle!

jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyébként te férfi vagy és nő a párod, vagy fordítva? Vagy egyéb felállás van?
jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
én vagyok a nő. ő mondja milyen gyönyörű meg szép vagyok, dicséret megvan, de egy nő mit mondjon?
jan. 2. 18:20
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezd meg, hogy ez neki oké-e. A pöcsét bekapod, de beszélni nem tudsz.
jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tudtam hogy megkapom a magamét :DDD
jan. 2. 18:33
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt túlgondolni, a párommal mi is kölcsönösen dicsérjük a másik testét, mert az ilyesfajta bók is jól tud esni. Nyilván mindenki más, de hidd el, a férfiak többségének ugyanúgy jól esik, ha a vonzalmadat szavakban is kifejezed.

Egy férfi lehet sármos, helyes, jóképű, jó vágású és hasonlók; ezt neked kell kipróbálgatod, hogy neki melyik kifejezések tetszenek a legjobban. Amikor például szexeltek, ott még természetesebben jöhetnek a bókok, attól függően, hogy éppen mit csináltok. Nem kell ezt ennyire túlgondolni.

25/N

jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!