Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg "kötelező" elmennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg "kötelező" elmennem nyaralni velük?

Figyelt kérdés

Nem vagyok utazós fajta. Otthonülős sem, sőt, de utazni nem szeretek. Erre barátnőm bejelentette, hogy megyünk a családjával nyáron 1.5 hétre egy olyan helyre nyaralni, amit nem is szeretek (mármint az országot). 9 óra autózás oda, ennyi vissza. Nem szeretek várost nézni, nyáron meg főleg, mert nem bírom a meleget. Én mondtam, hogy nem szeretnék menni, mert ennyiből akár a tengerpartra is lejutnánk. Hatalmas a sértődés, és szinte kötelező mennem, elvégre a szülei kifizetik. De azt senki nem érti meg, hogy ez nem a pénzen múlik, nem is csak arról, hogy van-e ehhez kedvem, hanem ez nekem egyenesen rossz lenne.

Tényleg bunkó vagyok, amiért nemet mondok?


jan. 2. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Mióta vagytok együtt?


Nem vagy bunkó, jogodban áll nemet mondani. Előbb kellett volna Téged megkérdeznie, minthogy a tudtod nélkül, a hátad mögött elkezdje leszervezni az utat.

jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőd helyében megérteném, ha nem akarnál jönni és nem erőltetném.
jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy bunkó. Mondd meg nyugodtan, hogy neked nem fér bele most másfél hét ilyen útra. Nekem se biztos, hogy lenne kedvem másfél hétig egy félig idegen családhoz alkalmazkodni.

Szerintem tőlük túlzás és erőszakos, ha ennyire erőltetik.

jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2 és fél éve vagyunk együtt. Ez nem arról szól, hogy a családjával kell menni, mert szeretem őket, jól kijövünk. De ez 1.5 hét akkor is. 1.5 hét a nyaramból, a szabimból, az életemből egy olyan dologra, ami kínszenvedés lenne. Mert gyűlölöm az országot, a várost, a közeget, a meleget, a városnézést, az utazást.
jan. 2. 20:59
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Eleve mi az, hogy a lány bejelenti, hogy mentek nyaralni. A helyes az lett volna, ha megkerdezi, hogy van-e kedved velük menni. Természetesen jogodban áll német mondani.
jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem kötelező, de vele maradni se...
jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt tulajdonképpen nem is lényeges mióta vagytok együtt. Akár 10 hónapja, akár 10 éve, nem normális, hogy csak úgy bejelentik, hogy mentek, és kész. Meg kellett volna kérdezniük a szüleinek. De ha ők nem, akkor a barátnődnek, hogy akarsz-e egyáltalán menni.
jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél elő egy határozottabb jellemet... Mondd meg így, ahogyan tanácsolták a többiek... Nem akarsz odamenni, nem beszélte meg és nem kérdezte meg, nem áll az alku, punktum, és nem vagy kíváncsi a témára.


35/F

jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk ha a csaj ilyen utazgatni típus, akkor ebből később is konflikt lesz.
jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem utazós típus, vagyis csak annyira amennyire nekem nem fáj. Inkább a családjához ragaszkodó típus, ami már probléma, de ez már más kérdés
jan. 2. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!