Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van összefüggés, vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés, vagy csak én látok rémeket?

Figyelt kérdés
Barátnőm elég domináns én meg inkább sub vagyok szexuális téren. Emellett mindkettőnknek etetésfétise van, ami azt eredményezte, hogy nyár óta több, mint 30 kilót híztam. Mivel nem akarok megbetegedni 28 évesen, ezért megbeszéltem vele, hogy januártól elkezdek fogyni, diétázni. Karácsonyra viszont meglepett egy erényövvel (már korábban beszéltük, hogy mindkettőnknek tetszik az ötlet), hogy addig is kiéljük a szerepeinket, amíg diétázok. Viszont ez inkább felerősíti a fétisemet, és barátnőm mintha rá is játszana erre. Már olyan is elhangzott, amikor csorgattam a nyálamat egy étel felett, amit nem lenne szabad ennem, hogy ha megeszem az egész tállal, akkor kienged. Ezen jól össze is vesztünk, azóta ilyet nem mond. De nem hagy nyugodni a gondolat, hogy ez az egész arra megy ki, hogy ne sikerüljön lefogynom. Én látok rémeket, vagy jogosan félek?
jan. 2. 21:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Betegek vagytok. Menjetek pszichiáterhez. Az etetés fétis nem normális kategória, 30 kilót hízni ilyen gyorsan meg egyenesen öngyilkosság. Végignézni és élvezni hogy valaki, akit szeretsz megbetegíti magát.. itt hol van szeretet? Hol van tisztelet?
jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mit akar? Mármint a hizlalásban. Te le akarsz fogyni mert tudod, hogy az egészségeddel játszasz. Ő hízzon amennyit akar bár neki sem jó de hát saját dolga. Majd kapsz valami betegséget ami egész életedben megmarad aztán örülhetsz a sok sok kilónak.
jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, már megint te az etetés fetiseddel! Létezik az a barátnő, vagy csak a fantaziadban? Amúgy, ha ez az egész sztori igaz,akkor úgy nem normális, ahogy van.
jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ő nem hízik, ez rólam szól. Tudom, hogy nem szokványos, de azért ne nevezzük betegségnek a fétsieket.

Én tudom mit akarok, de erényövben az ember előbb-utóbb extrém módon felfokozott izgalmi állapotban van, amikor sokkal könnyebb a botlás..

jan. 2. 22:05
 5/20 A kérdező kommentje:
#4: nem, csak kitaláltam az egészet.. szerinted?
jan. 2. 22:06
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha már eddig felhizlalt rád 30 kilót,akkor vajh miért is ne akarna meg tovább hizlalni, ha tényleg erre indul be a beteg elméje?
jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ilyen létezik a valóságban. Ha igen akkor nagyon beteg.

Kezeltessétek magatokat.

jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Te jó ég 😂
jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Xard tele a wct..
jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg akkor is beteg....
jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!