Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő múlva bekultetek ki?

Figyelt kérdés

Nyilván minden szakításnak oka van.

De létezik pozitív kimenetelű is


jan. 4. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy héttel. Nagyon rossz vége lett.
jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy év múlva újra összejöttünk. Életem legrosszabb döntése volt.
jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akikkel szakítottam, azokkal soha sem békültem ki. Szerintem ezeknek semmi értelme, hogyha ezt a se veled se nélküledet játszuk. Okkal döntöttünk a szakítás mellett. Ami nem működik az nem is fog működni, hiába erőltetitek.
jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakitas után nem jöttem egyikkel se újra össze.
jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Mi békésen váltunk el, akkor nem egyeztek a céljaink, illetve nem beszéltük át, hogy mi az, ami igazán fontos. Közel 5 év után sodort újra össze az élet, közben mindkettőnknek volt más, de senkivel nem működött úgy, mint egymással. A kezdeti nehézségek után sokkal jobb lett, mint eredtileg volt. Más, de stabilabb, mert most már tudatosan kerüljük a régi hibákat.
jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5# esete az ezerből egy.

Én se kezdenék exekkel..

jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Párként soha, de sikerült (valamennyire) normálisan lezárni a múltat.
jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatomban 1 év után tűrhetetlennek éreztem exem hozzáállását. Valójában csak 40 k.m. volt köztünk, de az életéből egyéb körülmények okozták ezt hétvégi távkapcsolatnak. Én változtatni akartam, ő nem nagyon hajlott rá. Megingott a bizalom és kissé vehemensen szakítottam. Pedig látszott, hogy nem jó neki. Igazából nem tetszett a munkája, hosszútávú betegséget kapott, próbált apellálni végkielégítésre, nem kapta meg, felajánlottam itteni lakhatást új közös élettel, közben szimatolni és kavarni kezdett az exe. Az exével barátok maradtak és eddig nem is volt gond az 1 év alatt. De valamit bekavart és hazudott valamiben, amit az akkori párom nem hitt el. Ez is hozzájárult az egészhez. De valahogyan mégsem tudtuk elengedni egymást 4 hónap alatt, folyamatosan vitáztunk az egészen. Találkoztunk, újra fellobbant a szikra, túl vehemensnek éreztem a korábbi döntésemet, meg akart próbálni változni, újra belefogtunk. Igazából furcsa módon kicsit jobb lett a kapcsolat és több napot szánt rám, bár a vége ugyanez lett 2 év előtt. Harapófogóval húztam ki valami régi sztori felbukkanásakor, hogy exével 5 év alatt mikor költözött össze. Semmikor! Ugyanúgy távkapcsolat volt. Na ott borult a bili. Nem szakítottam, csak elkezdtem újabb megingás miatt fosul viselkedni és ő borított csúnyán. Csúnyábban, mint én megérdemeltem volna. Ez sokáig rossz volt és haragudtam rá, de már elengedtem. Nem gondolom úgy, hogy a békülés mindenképpen rossz döntés volt. Biztos vagyok benne, hogy vele kellett lennem... Csak ő valamiért balfék volt és nem tudott pöcegödrös legyökerezéséből kimászni. Sajnálom is.


A következő sztori viszont jelenlegi párommal nagyon kirívó és rendhagyó. Irónikusan mindig ilyen kérdések jönnek. :-) Pedig tényleg nem akarnék már ezen pörögni. Rövidebben: voltak mentális útra terelődött problémái, volt egy gonosz ember az életünkben, ő felhasználta, elmart minket, egész társaság lett ellenem, én nem hagytam ennyiben, 2 év után kaptam vissza, együtt élünk, a társaság el lett zavarva, párommal minden a legnagyobb rendben van. Valójában eredetileg saját szándékból nem szakítottunk volna. S most tartjuk magunkat ahhoz, hogy ezután plána mindent is legyőzzünk. Egyébként első időszakban is sok dolgon verekedtük át magunkat. Már a gonosz dög előtt is. A mi kapcsolatunk remélhetően most már tényleg olyan lesz, ami tűzön-vizen és mindenkin átmegy.

jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként exem után párom 1 évvel érkezett. Ha össze is költöztem volna balfék exemmel, akkor párom elcsábított volna tőle. Vagy húzódott volna párommal későbbre és dilemmáztam volna. Párom úgy bukkant fel, hogy társkeresőről sok-sok évvel korábban felvett és megszakítottuk a kapcsolatot. Szintén távkapcsolat lett volna és akkor még egyikünk sem volt erre érett. Ez is érdekes nálunk, már a kezdet is kacifántos volt. Vaktában keresett fel, miután ő közelembe költözött. Nem lennék képes megcsalni senkit, de valahogyan pedig átúsztam volna hozzá.
jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás után én nem békülök ki mert nem véletlenül szakítás. Ilyen egy napos indulatból mondott szakítások voltak de ha visszamennék az időben nem kezdeném újra.
jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!