Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a tudtára adni,hogy nem akarom?

Figyelt kérdés

Még mielőtt összejöttünk a párommal elmondtam neki,hogy nem tervezek gyermeket.

Akkor azt mondta,hogy rendben van.


Kb 2,5 év után megkérdezte,hogy mit szólnék ahhoz,ha mondjuk lenne majd egy gyermekünk. Nekem a gondolat sem tetszett,aminek hangot is adtam. Akkor azt hittem,hogy tényleg megértette.

De tévedtem,hiszen azóta folyamatosan bombáz ezekkel a kijelentésekkel,kérdésekkel.


Volt amikor közölte,hogy úgyis megfog győzni.

Gondoltam arra,hogy kompromisszumot kötök vele az örökbefogadással,de hallani sem akart róla.


Genetikai betegségem van,ezt is tisztáztam vele,elmondtam neki,hogy az esetleges leendő gyermek sorsát nem fogom megkeseríteni ezzel. Akkor még ő is helyeselt,hogy ez érthető stb.


Miképpen értessem meg vele,hogy egyáltalán nem lesz közös gyerekünk?


jan. 6. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

*Miképpen értessem meg vele,hogy egyáltalán nem lesz közös gyerekünk?*



Igy. Mutasd meg a kérdést neki, és nyisd ki előtte az ajtót és ne próbáld visszatartani ha menni akar. Az ő érdeke az, hogy ki tudjon teljesedni, ha szereted, akkor az ő érdeke előbbre való mint a tiéd. Bármennyire is fáj neked. Joga van családban élni minden embernek, aki akar.

jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

*Joga van családban élni minden embernek, aki akar. Nem kárhoztathatod azt az embert akinek minden vágya mindenek felett egy saját gyermek, pusztán azért mert te nem akarsz.


A gyerek nélküli élet meg évek múlva elég keserves és soha nem behozható és visszahozható hiányokat eredményez.És semelyik wellnes, semelyik cég, semelyik ingatlan, pénz, vagyon, titulus nem pótólja.

jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem,hogy nem tartom vissza,hiszen elmondtam neki,hogy nem lesz.

Nem fogom visszatartani,hiszen tudom,hogy mellettem nem találhatja meg majd az "igazi boldogságot".

jan. 6. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
2+ Genetikai betegségre meg ne hivatkozz, mert sosem tudhatod, hogy a generációs átok nem-e veled ért végett, és a más születendő gyermek makk egészségesen jön világra. Ezt te innen soha nem tudhatod és nem lehetsz benne biztos.
jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3 Akkor a legokosabb, ha megmutatod neki a kérdést, leültök, és megbeszélítek a hogyan továbbot és ahhoz tartjátok magatokat. De becsapni ne hagyd magad. Az nagyon alja dolog, és sosem lesz semmi olyan mint volt egy becsapás után már, aminek csak a gyerek inná meg a levét. Aki a legártatlanabb.
jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4 akkor se kockaztatnék.
jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele, de nagyon komolyan megbeszélve. Elmondva, azaz emlékeztetve, hogy már az elején megmondtad, hogy te nem akarsz. Azt is, hogy miért. Erre akkor ő is rábólintott. És akkor, abban a pillanatban döntsön, hogyan tovább. Közösen gyerek nélkül, vagy külön ő gyerekkel. De többször egy szót se a témáról ha marad.
jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem megértetni kell, hanem szakítani. Olyan alapvető különbség ez, amivel nincs közös jövőtök. Egyikőtöknek örök lemondás és boldogtalanság.
jan. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!