Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Napok ota jar valamin az agyam..3 honapja van egy baratom semmi problema nincs, par hete meglepett egy gyonyoru nyaklanccal azt mondta mindig is akart venni egyet annak akit ugy erez h o az igazi. Par napja nezegettem a regi kepeit es talaltam egy kepet amire az volt irva a volt baratnojevel hogy mindenem, meg szerelmem , stb.. velem ha tesz is ki kepet sose ir ra ilyet.. tudom nagyon gyerekes ez a felfogasom, es semmit se szamit vagyis nem kene h szamitson.. de rosszul esik elegge.. fura nekem. Mert nekem is jol esne h ilyeneket irna a kepekre..

Nem tudom hova tenni, lehet csak en agyalom tul az egeszet.

Mit gondoltok?


jan. 7. 08:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
A hiányérzeted jogos. De kérlek arról se feledkezz meg, hogy a férfiaknak mindig az aktuális párjuk az “Igazi” szóval érezd magad megbecsülve hogy veled van. Női praktikákkal meg nyugodzan kintsd el előtte hogy ez neked is mennyire tetszene, ha ilyeneket tenne meg érted, és te ezt nagyon de nagyon meghálálnád neki (pl szexuálisan). Szoktasd a jóhoz, és utána már magától fogja csinálni, mert rájön (jobb esetben) hogy ami neked jó, az neki is. (Ha viszonzó típus vagy, és ő sem csak kihasznál.) 31/F
jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, akkor o is azthittem h o az igazi ezt mondta is es h megvolz erte halva.. rosszul is esett. Persze tudom ugy finoman mondani neki h mi esne jol, de igy hogy nem magatol jon neki..nemtudom :(
jan. 7. 08:45
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy most már óvatosabb. Ha korábban megégette magát az ember már nem mond “nagy szavakat” talán már tudja hogy tévedhet. Szóval szerintem adj időt neki. És ami még fontosabb. Vált Te az ő nagy igazijává. #1
jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen igazad van teljesen. Bar o mar az osszekoltozesen gondolkodik . Elegge bonyolult..de szerintem o a volt baratnojevel is osszeakart:D szval, igen.. adok idot aztan majd lesz ahogy lesz

Koszonom , elso :)

jan. 7. 08:54
 5/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha az emberek odafigyelnének magukra, akkor kevesebb becsapás tudna megvalósulni, mert a szellemük már az első pillanatban jelez nekik, hogy valami gáz van az emberrel. Nálad is jelez mint látható, csak te próbálod elnyomni ezt az érzést magadban. Mert gondolom külsőre tetszik, és régóta vagy egyedül, szeretnél már változtatni..


A férfi szerintem szerepet játszik, sok a "mindenem-szerelmem". Aztán mint nálad is látható, aki keres az talál. Ne akarj szamár lenni, akkor ha máshol ló is lehetnél.Sok sok keserű pillanattól tudsz megszabadulni, ha a látvány helyett figyelnél a belsődre.

jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Otos ertem amit akarsz mondani, de mire celzol? Arra hogy atver es nem is szeret engem ?
jan. 7. 09:36
 7/16 anonim ***** válasza:
26%

6 Szinházat játszik, nincsenek mély érzései és tetszeleg a saját szerepébe. Ha naív vagy beveszed, hiszel neki, és a végén még mélyebb lesz a bukásod, mint ha most visszalépnél, nem dőlnél be az előadásának, és elköszönnél tőle, akár milyen sírós előadást is adna a végén, mert hogy neki "mindenem-szerelmem".


A fejemet rá merném tenni, hogy ha komolybb bajba kerülnél amikor érted áldozatot kéne hoznia, holnap már bottal üthetnéd a nyomát, és olyan sűrű és sok dolga lenne melóba, hogy nem zavarhatnád.


Lépj addig amig ki tudod kerülni, hogy neked károd származzon belőle. Már pedig ezzel a fazonnal kapcsolatba nyerni nem fogsz. Mert játékos, te pedig naiv vagy, csak érzed ott mélyen, hogy valami nagyon nem stimmel, de nem tudod magadnak sem megmagyarázni, mert nem vagy tapasztalt és gyakorlott, hogy azonnal ki tud szűrni az ilyeneket.

jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
*A fejemet rá merném tenni, hogy ha komolybb bajba kerülnél amikor érted áldozatot kéne hoznia, holnap már bottal üthetnéd a nyomát, és olyan sűrű és sok dolga lenne melóba, hogy nem zavarhatnád. Mondván: old meg magad, neki nincs ilyen dolgokra ideje, sem energiája c. fejezet. majd te úgyis megoldod.
jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Add vissza a nyakláncot neki, köszönd meg az eddigieket, és lépj. És ne dőlj be a soron következő előadásnak ami nyomolus formájába fogja előadni. Örökké hív, örökké menne, szó szerint ostrom. "kis" pszichikai ráhatással". E hát ő nagyon nagyon szeret, az "élete értelme vagy" "az életét is adná érted ha kell". Aha...
jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*de hát
jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!