Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben mutatkozott meg nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben mutatkozott meg nektek az, hogy a párotok lehúzott a mentalitásával, hozzáállásával, lustaságával, vagy akármilyen hasonló tulajdonságával vagy cselekedetével?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok, hogy pl sosem támogatott titeket az egészségesebb életmódban, vagy nem voltak ambíciói a jobb/minőségibb megélhetésre, karrier szempontjából alul teljesített, vagy ilyenek.
jan. 16. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Most egy csomó negatív dolgot akarsz hallani, vagy konkrét problémád van?
jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Abban mutatkozott meg , hogy se egy hobbi se semmi nem volt neki. Tőlem várt mindig mindent. A saját céltalanságát rám vetítte ki. Végül amikor szakított velem megkönnyebbültem.
jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden munkahelyéről kirúgatta magát próbaidő alatt, az anyja tartotta el, neki néha besegített otthon, de egyébként nem volt semmi célja az életben. Inkább haverozott, lébecolt, elvolt.. Még fiatalok voltunk, 22-23 évesek, de ez a hozzáállás eléggé zavart. Engem nem tudott lehúzni, nem vagyok az a fajta ember akit lehet ilyen módon befolyásolni, én dolgoztam, félretettem, eltartottam magam, volt egy csomó célom. Nincs szükségem külső megerősítésre, ha akarok valamit. Végül nem csak emiatt szakítottunk, de ez a hozzáállása az élet többi területén is megmutatkozott, ami nem segített a dolgon :D
jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Totál depressziós volt, már akkor két éve járt szakemberhez, amikor megismerkedtünk, és még csak 16 éves volt, tehát 14 éves kora óta van ez. Bipoláris volt egyébként. Én egy életvidám kiscsaj voltam, aki szerette a jó programokat, bulikat, a barátait, a társaságot, úgy alapból az életet is. Na ezt az életvidámságomat teljesen elvesztettem, mert mindennap azt kellett hallgatnom tőle, hogy az élet szar, csak én még gyerekes vagyok és ezt nem fogom fel, pedig jó lenne, az emberek rohadjanak meg, gyűlöli őket, öngyilkos akar lenni, csak az anyja miatt ne teheti meg. 8 hónapig voltunk együtt és a végére már kb mindennap sírtam és rossz kedvem volt, már ilyenekre gondoltam, hogy jobb lenne ha felvágnám az ereimet, akkor nem szenvednék. Ő szakított velem és az első hónap szar volt, de utána sokkal jobb lett minden, újra színesben láttam a világot :)


Most már biztos nem kezdenék ilyen emberrel... Az más, ha a kapcsolatunk közben lesz egy ideig depis, de belekezdeni valakivel egy kapcsolatba úgy, hogy már az, az öngyilkosság.

jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Már egy jó ideje igyekszem edzeni, izmosodni, jobb kondiban lenni. Azóta is folyamatos kérdése, hogy "minek csinálom".


Nem várom el, hogy bárki motiváljon, de ez nagyon gáz mentalitás a részéről.


De magamért csinálom, szóval folytatom az edzést! :)

jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!