Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Férjem nem enged vezetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Férjem nem enged vezetni mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Van jogsim viszont tapasztalatom kevés, Szeretnék venni gyakorló órát ahol megtanulok vezetni/ közlekedni

Viszont a férjem hallani sem akar róla

Van egy közös gyerkőc könnyebb lenne a helyzet mivel pl a kicsit orvoshoz kell vinni akár bevásárolni csak autóval tudunk éljutni ahol élünk

A férjemnek a Testvére vezet pár ève

Viszont hosszabb útra vagy bonyolult útszakaszon nem valami jó söfőr

És csak vele mehetek hamikor férjem nem ér rá és nagyon elegem van belőle hogy így le néznek .

Mit tehetnék ?!


jan. 18. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Az első reakcióm az volt, hogy válj el. De amúgy komolyan, ha ennyire semmibe vesz, minek vagy vele? Van olyan érzésem, hogy ez nem az első hasonló eset.


Mert ennyi erővel minek lett jogsid, ha nem használod? Próbáld meggyőzni észérvekkel, hogy miért lenne jobb, ha te is biztosan tudnál vezetni. Például ha őt kell kórházba vinni, te is simán bevihetnéd. Amint lesz saját pénzed én a helyedben elmennék és vennék pár órát.

jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Észérvek, ha ez nem megy, akkor meg erőszakkal... (nem fizikális, hanem kicsit erőltetve a dolgokat) - persze csak ésszel
jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vezetni, a férjed nem a felettesed!
jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fogod magad és befizeted a tandíjat.


Bár értelme nem tudom mi lenne, ha már ezt nem engedi meg (egyáltalán mi ez már, hogy az ő engedélye kell), akkor autóba se fogja átengedni a volánt. Kinézem belőle, hogy a kulcsokat is elrejti, amikor nincs otthon.

jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"hallani sem akar róla"


Mi ő neked a főnököd?


Állj ki magadért, mert így csak még jobban el fog nyomni!

jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg menni kell. Én 15 éve szereztem meg a jogsit, de nem vezettem. A gyerek miatt kezdtem el újra. Elmentem oktatóhoz, aki mondta, hogy vehetek 30 órát, de ő csak a kocsit tudja megtanítani használni. Vezetni akkor fogok megtanulni, ha vezetek sokat. Megvolt a 30 óra, de sajnos félek. Igen nehezen veszem rá magamat, de másképp nem fog menni. Menni kell, vezetni. A férjed nem az anyukád vagy a főnököd. Nekem az oktató azt mondta, hogy akkor menjek amikor kevesen vannak. Pl vasárnap este. Akkor alig vannak. Tegyem be a gyereket a hátsó ülésre és csak menjek, kicsit mászkálgassak az autóval. Nem is értem mi a férjed baja. Az én férjem állandóan azért piszkál, hogy nem vezetek eleget és hogy gyakorolni kellene. Másképp nem fogod te se megtanulni.
jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmennék és vennék leckéket. Habár lehet arra se lenne szükséged. Elég ha párszor mondják, hogy hülye vagy a vezetéshez, az agyad elhiszi és ezért blokkolsz le.

Velem is ez volt, mikor elmentem vezetni megkérdezte az oktató, hogy amúgy minek jöttem?

Mondom mások szerint nem tudok vezetni, és mellettük tényleg leblokkoltam.

jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kicsit uralkodik feletted a férjed.

Intézd el, amit akarsz és utólag közöld mindezt a férjeddel. Ha akkor kiakad, mondd meg neki, hogy nem kell az engedélye ahhoz, hogy ezt megtedd, mert te is felnőtt, kereső ember vagy. És ha nem tetszik ez így neki, akkor el lehet válni.

jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell ívesen fosni egyet a párod véleményére.
jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont a férjem hallani sem akar róla"

Miért nem? Pénzügyi okai vannak, avagy más?


"Mit tehetnék ?!"

Beszéld meg vele a problémát, gondolom okkal mentél hozzá. Nyugodtan, észérvekkel, hogy miért van rá szükséged. Hallgasd meg ő mit mondd és annak függvényében döntsetek! (Ne csak ő, hanem közösen)

jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!