Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem engedi,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem engedi,hogy a lányom barátja ismerősöm legyen?

Figyelt kérdés

A lányom nevelő apja nekem esett,mert a lányom barátja írt nekem.még decemberben facebookon az engedélykérésekben,és ma nem értem el,ezért küldtem neki egy like jelet,hogy nem tudja-e,hogy hol van a lányom. Erre mindennek elhordott,hogy én rá akarok mászni a saját lányom barátjaira. Nálam nagyon kiverte a biztosítékot ezzel!

Ti szülők,nektek ismerősötök a lányotok,fiatok barátja,barátnője?

A lányom 19 éves,itthon lakik,tanuló.


jan. 18. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányod nevelőapja: egyszerűbben is írhattad volna. Ő a te párod.

Nekem még kisebbek a gyerekeim, meg nem is foglalkozom sokat az FB-oldalammal.

De ha ilyet mondana a párom, akkor két dolgot kijelentenék.

1. Nem kérem az engedélyét ahhoz, hogy egy embert, akit ténylegesen ismerek, bejelölhetek-e ismerősnek.

2. Viszont, ha ő ebből ekkora patáliát csinál, akkor itt és most fejeztem be vele a párkapcsolatot.


Egyébként nehezen hiszem, hogy egy ilyen extrém viselkedésnek nem voltak korábban előjelei. Hogy eddig nem látszott rajta, hogy durván féltékenykedő és rád telepedő személyiség.

Addig vágd ki ezt a fickót, amíg oda nem jutsz, hogy mindenkitől eltilt és még segítséget se tudsz kérni.

jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beteg ember..ez sulyosan toxic.mérgezi az egész családot egy ilyen.
jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miert ilyen feltekeny a fiatal sracra talan azert mert o is fiatal nagyon hozzad kepest ?
jan. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ebböl ügyet csinàl, mi lesz ha a lànyod elhivja a baràtjàt hozzàtok? Nem beszélgethetsz majd vele? Amugyis mi a fene köze van hozzà hist nem a vérszerinti apja… elzavarnám sz holt bisztos
jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elmebeteg
jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!