Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes út?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok eddig 2x voltam egyetemen, de egyik se volt az én világom, így elmentem dolgozni. Most úgy áll, hogy újra egyetemre szeretnék menni, nekem ez egy nagy álmom, minden jegyem és érettségi eredményem jó lett hozzá.


És itt jön a probléma: van egy párom, 26 éves, szeretne ő is egyetemre járni, neki anno nem adatott meg hogy egyetemre járjon, mert dolgoznia kellett az anyja miatt, és a jegyei se lettek jók se az érettségie(komoly betegség miatt sok hiányzás).

Mindenféleképpen velem szeretne egyszerre egyetemre járni, de neki újra kell pár tantárgyból emelteznie, hogy jövőre felvegyék. Viszont addig nem akarja hogy én is egyetemre menjek, ami engem felhúz.

Meg is értem őt, hogy szeretne és régen nem lehetett, de normális az, hogy az én céljaimat befolyásolja? Vagy ez annak számít egyátalán?



jan. 21. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom,hogy felhúz. Nem értem miért kellene egymást várnotok a tanulmányokkal. És ha esetleg nem veszik fel jövőre sem, akkor majd éveket fogsz arra várni, hogy tovább tanulhass? Vicc. Mindenképp jelentkezz idén, ő meg majd kezdi akkor amikor tudja. A hisztijét meg engedd el.
jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
2x mar voltal most megint mennel de valami visszatart? Furcsa sztori
jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem értem miért lenne furcsa, fiatalabb voltam, nem voltam/vagyok biztos benne mit szerettem volna csinálni. Meg pl lehet nem tudtam finanszírozni magamnak akkoriban a megélhetést?

Most viszont tudom mit szeretnék, és anyagilag is megalapoztam ezt a részét az életemnek.

jan. 21. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Szokás volt mondani, hogy a hasonló a hasonlót keresi…hasonló értékekeket képviselnek, hasonló a gondolkodásuk és hasonló az IQ szintjük…Én biztosan egy értelmesebb embert keresnek magam mellé, mert ő csak vissza húz téged és ez mindig így lesz…én arra az egyetemre mennék, amelyiket én szeretném megjelölni és nem érdekelne, hogy ő Ida bekerül e vagy sem…főleg úgy, hogy Okes lehet, hogy felveszik de bekerülni könnyebb, mint bent maradni…🙃 ebben az esetben azt szeretné majd kérni tőled, hogy hagyd ott 3.-ra is az egyetemet, mert a kis egó ha nem tűri meg azt ha valaki jobb nála? 🙃 Gondolkozz el ezen. Ennek a srácnak az egyetemi élete nem egy nagy életbiztosítás, gondolom 3. Ugrást neki te is akkor már azért elvégzed…
jan. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne várj rá! Az, hogy neki újra kell érettségizni az ő problémája. Nem várhat el tőled ilyet, hogy te se kezdd el, csak azért, mert ő sem. Tégy a saját celjaidert. Egy kapcsolatra nem lehet alapozni és amúgy meg onzoseg is, amit kér. Ugyan miért kellene feltétlenül együtt járnotok egyetemre?
jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Semmiképpen se várj a párodra szerintem. Az idei érettségikre még simán tudna jelentkezni (az számomra nem derült ki, hogy melyik tárgyakból, de 2 érettségire még simán fel lehet készülni - kivéve persze extrém nagy hiányosságok esetén).

És szerintem az esetleg még neki is jót tehet, hogy te már 1 éve túl vagy azon, amin ő, tud segítséget kérni, nem lesz annyira elveszve. Meg ha ne adj isten valamelyikőtök véletlenül csúszna, akkor meg a másiknak passziváltatnia kéne, hogy biztos végig egyszerre járjatok? Ugyan már

jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!