Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a párok olyan könnyen szétmennek,megcsalják egymást de viszont a bántalmazó kapcsolatból nem, vagy nagyon nehezen tudnak kilépni?

Figyelt kérdés

jan. 21. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kicsit olvass utána, hogy milyen egy bántalmazó kapcsolat, aztán egyszerűbb lesz róla beszélgetni.
jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Mert ott szakitasnál akár ki is nyírhatnak az áldozatnak nincsenek jogai..teljesen másképp kell a lelépést is csinálni.


Sokan nagypofával zengik hogyvte vagy a hulye miert nem szakitasz? Mkkozben a nane szerint is tilos ilyen tanácsokat adni bántalmazok eseten. Az embereknek logikai erzékuk sincs hogy bántalmazoval a szakitás olyan hogy na szivem en leléptem csá? Es lazán kisétálsz puszikat dobálva? Hát nem olyan...a szakítás naluk az hogy kihívod magad ellen a halált..

jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes kérdés:

[link]

A rendőrség rengetegszer tehetetlen; ígérgetések a felek részéről; családi/egyéni megfélemlítések, stb...

jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Mert SOK nő, szereti a "szilaj tartást". De tényleg!


Már eleve a párválasztásnál, nem a kedves, csendes, visszafogott pasi kell nekik, hanem a nagyhangú, izmos, tetkós, "ALFA HÍM".

Ha szólsz neki, hogy nem lesz jó neked vele, akkor jönnek a dumák, hogy "Jaj ő valójában kedves macika." meg a "Majd én megváltoztatom!".


De tudod mit? Az ilyen nőket nem sajnálom!


(Volt barátnőm, akinek korrektül elmondtam, hogy nem veszem el, és nem lesz baba. Erre lecserélt egy bunkóra. Összeházasodtak, aztán 1 éven belül jött a xar. Játékgép, pia, pofon, verés. A nő apja megkeresett, és az a barom csak akkor volt hajlandó belemenni a válásba, és a gyerekről való lemondásba, mikor a fogain keresztül csaptam be a TT a szájába.)

jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Pontosan így van felépítve egy bántalmazó kapcsolat. Eleve arra mennek rá aki nem elég erős. Pl én 16 évesen nem túl egészséges családi háttérrel rendelkeztem, meg akkoriban már egy éve szerettem volna párt de senkinek nem jöttem be, nem voltam szép, csinos, és nem voltam túl kedvelhető sem. Na ekkor jött az életembe egy srác, aki eleinte elhitette velem, hogy csodálatos vagyok, ő a hercegem aki megment, aztán amikor már teljesen beleszerettem és elhittem hogy ő olyan amit mutat magából (miért is lettem volna profi emberismerő 16 évesen nulla tapasztalattal?), na akkor fokozatosan kimutatta a bántalmazó énjét. Azzal kezdődött, hogy ő annyira szeret, hogy aggódik értem, amikor bulizni megyek, mert milyen sok szörnyűség történhet egy bulihelyen, ő már látott ilyet, hogy a biztonsági őr megvert egy bulizót, nem örül, hogy ő nincs ott, jönni mondjuk nem is akart pedig hívtam. Aztán eljutottunk addig, hogy már fizikailag is fájdalmat okozott, persze senki nem vette komolyan, egyszer ide is kiírtam, hogy szakítsak e vele mert nagyon erősen meglökött, 3 kommentelő is írta, hogy mekkora hisztis pi.csa vagyok hogy kiakadok azon hogy egy picit arrébb tett, és reméli kidob a barátom... Tehát nyilván úgy éreztem hogy tényleg csak én vagyok a gyenge szar hogy fájt és hogy túlreagálom. Persze amikor szakítani akartam akkor jött az hogy megváltozik, meg hogy ne menjek mert akkor biztosan megöli magát, eljátszotta hogy szívrohama van a metró megállóban, mert épp összevesztünk, meg odaállt a biztonsági sávra hogy ő most ugrik. Persze egész idő alatt amíg vele voltam belém beszélte hogy senkit nem találok és ő szeret engem a legjobban és senki nem fog ilyen jól bánni velem. Ezért azt hittem nekem max ennyi jár. Nagyon nehéz volt kidobni és mivel ennyire profi manipulátor még a saját anyám sem állt mellém, az ő családja meg zaklatott hónapokig és engem szidott, egy közös barátunk sem állt mellém, még jó, hogy voltak úgymond saját barátaim. És az a legrosszabb hogy én még utána sokáig magamat hibáztattam hogy szakítottam vele és elb.asztam az életemet és hogy minden az én hibám volt. Évekkel később jöttem rá hogy ez egy direkt felépített bántalmazás volt.
jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5: Jó ég, én emlékszem is rád! Tényleg gusztustalan kommentelők voltak! Még most sem haltak ki.
jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!