Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetek felnőttesebb,komo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek felnőttesebb,komolyabb a párkapcsolatomban,hogy ezáltal sok-sok vitát elkerülhessek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves leszek nem sokára.

3 éve vagyok komoly kapcsolatban a párommal aki 25 éves. Ő az első nekem.

A kérdésem pedig az,hogy hogyan lehetnék felnőttesebb,érettebb,komolyabb hozzá és a kapcsolatunkhoz?

Hogy ezáltal sok-sok vitát elkerülhessek. Nemsokára külföldre megy,nagyon ritkán találkozunk majd. Szeretném ha nyugodtan mehetne ki,és azt látná hogy érett vagyok ehhez.

Előre is köszönöm a válaszokat!



jan. 24. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
18 évesen 3 éve komoly kapcsolatban? Nekem az első komoly kapcsolatom 21 éves koromban volt, az is 1 évig tartott. Mondjuk sose akartam érettnek látszani.
jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A kommunikáció a kulcs szerintem. Ha valami gondod van, valami bánt, akkor nyugodt hangnemben, nem vádaskodva mondd a párodnak.


Miben érzed/érzitek, hogy nem viselkedsz elég felnőttesen?


Nekem 21 évesen lett először kapcsolatom (azóta is tart), és meglepődtem mennyire felnőttként voltunk benne. 18 évesen még nagyon fiatal vagy, pláne 15 évesen az voltál.

jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

anonim1/2

Ez egyén és sors függő. 15 évesen én sem terveztem,nem is gondoltam volna. De én olyan szerencsés helyzetben vagyok,hogy ő az első is,és talán nekem a legmegfelelőbb is.

jan. 24. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 22 évesen volt először kapcsolatom és én is még vele vagyok jó pár éve. Szerintem 18 évesen hirtelenséggel nem leszel érettebb. Főleg nem úgy, hogy erőlteted. Mindennek megvan a maga folyamata, lehet te még nem tartasz ott. Talán segíteni fog a táv is. Egyszerűen ahogyan előttem mondták ne vádaskodj hanem ertelemsen mondd el micsoda bánt. De mondjuk ha ő hanyagolni kezd pl. nem telóztok legalább 2-3 naponta, nem érdeklődik felőled, ő cseszeget téged akkor szakítani kéne.
jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy próbatétel lesz mindkettőtök részéről. A távkapcsolat kapcsolatgyilkos tud lenni.
jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1: Nem lehetetlen, lánybarátom 16 éves korától 14 éven át együtt volt 12 évvel idősebb emberrel. Nem kell lenézni minden mai fiatalt, mert ez is általánosítás!
jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"talán nekem a legmegfelelőbb" - honnan tudod, ha ott a "talán"?


"hogyan lehetnék felnőttesebb,érettebb,komolyabb hozzá és a kapcsolatunkhoz?

Hogy ezáltal sok-sok vitát elkerülhessek. Nemsokára külföldre megy,nagyon ritkán találkozunk majd. Szeretném ha nyugodtan mehetne ki,és azt látná hogy érett vagyok ehhez."

Ne te akarj alkalmazkodni és jobb lenni. Ha sok-sok vitátok van egymással, akkor ott elég nagy a baj. Lehet, hogy nem is vagytok egymáshoz valók.

"Szeretném ha nyugodtan mehetne ki,és azt látná hogy érett vagyok ehhez"

Ő mit lásson? Mit akarsz neki bizonyítani, amikor itthagy???

jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!