Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex nélkül meddig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül meddig lehet fenntartani egy házasságot?

Figyelt kérdés
Sajnos esetemben a szülések maradandó problémákat okoztak, igy a szex sajnos már nem része a kapcsolatunknak. Van arra bármi remény, hogy szex nélkül is fenn tudjuk tartani a kapcsolatunkat?
jan. 25. 16:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a párodtól kell megkérdezni.
jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... ha párod nem igényli a szexet akkor sokáig, ha igényli... Hát ja az előbb-utóbb folyamatos frusztrációt, feszültséget fog okozni (ő maga sem fogja észre venni miért ingerlékenyebb, türelmetlenebb, miért vitáztok majd minden apró piszlicsáré dolgon), avagy félrelép... Egyénfüggő ezek a pontok kinél mikor következnek be.
jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
Rengetegen megoldjak, de abban elni senkinek sem jo. Miert akarsz ilyenben elni? Garantaltan rossz lesz, kivetelt nem ismerek.
jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ilyenben élni, sőt, nekem jobban hiányzik mint a férjemnek. Azzal sajnos nem tudok mit kezdeni, hogy neki már nincs így kedve hozzá, mert nem rajtam múlik a dolog, nem tudok változtatni.
jan. 25. 17:01
 5/35 anonim ***** válasza:
0%

A szexre a legtöbb embernek szüksége van.

Ezt nektek kell megbeszélni, őszintén.

Ha szüksége van rá, ajánld fel neki hogy kiélheti a szexuális vágyait másokkal. Lehet ez rosszul hangzik, de egy alapvető dologtól megfosztani sem korrektebb hidd el. Ezt nem rossz szándékból írom. Gondolom te vagy a nő.

Nem tudom hány évesek vagytok, de nekem biztos hogy szükséges lenne szexuális élet.

jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%

Szexuális életnek nevezni, hogy a párom mellett mást dugok... ott a baszás hiányzik.


Nem tudom, egyeseknek milyen értéktelen fos a kapcsolata, hogy elnéznék, hogy a másik vígan dugogat másokkal. Ja, gondolom az ilyen a félrelépő helyzetébe képzeli magát kizárólag.

jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
40%

Akár akármeddig, de a kérdés inkább amit a #3-as is leírt, hogy meddig érdemes... Jó szex nélkül nincs jó kapcsolat!

Elismeri valaki magának vagy sem, de a pszichológia jelen állása alapján bizony az érzelmi kötelék egyik elengedhetetlen alappillére a kapcsolatoknak. Sőt ezt korábban is tudták, úgy hívták "házastársi kötelesség" (biz' a férjet is "terhelte" a teljesítése), áttételes formában még a biblia is felhívja a figyelmet arra, hogy bizony szorgalmasan kell a házasságon belül...

jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%

"bizony az érzelmi kötelék egyik elengedhetetlen alappillére a kapcsolatoknak"


Érzelmi. Az miért szex?

jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
85%

#8 mert emberek vagyunk, s mert biz' a psziché így működik. Hogy érthetőbb legyen a mondat:

A szex az érzelmi kötelék fenntartásának egyik elengedhetetlen alappillére egy kapcsolatban.

jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy neki mennyire van igénye szexre.
jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!