Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom könnyűvérűnek néz, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom könnyűvérűnek néz, de miért?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyunk együtt, néha kisebb nagyobb veszekedéseink vannak, melyik kapcsolatban nincsen, és mostanában megjegyzi mindig ha szórakozni megyünk, hogy ez a ruha túl rövid, ez túl feszülős, az meg lotyós, én nem szeretem mikor ezeket mondja nekem, mert együtt szoktunk szórakozni menni, és részben miatta öltözök ki, részben magam miatt, ezért nagyon bántanak a szavai, de a múlt heti volt szerintem a legdurvább beszólása, miután eldöntöttük, hogy külön járunk szórakozni.


Csak emiatt vett óvszert, amit azért nem értettem, mert fogamzásgátlót szedek, és most erre mi szükség van, csak mosolygott, de amikor hétvégén elindultam volna barátnőimmel szórakozni, akkor jegyezte meg, hogy "gumit vigyél". Emiatt semmi nem lett a buliból, szóltam a barátnőimnek, hogy nem megyek, mert nem érzem magam jól, kénytelen voltam sajnos hazudni, mert a sírógörcs kerülgetett, és megint összebalhéztunk, azóta nem szólok hozzá, de folyton jön és ölelget, puszilgat, meg "oda" nyúlkál, szexet akar, és úgy csinál mintha mi sem történt volna, mintha nem mondott volna nekem semmi sértőt, de ez a vigyél gumit elszólás nekem úgy jön le, hogy szerinte én r.banckodni megyek, és nem szórakozni.


Mindig előítéletes volt a könnyen kapható lányokkal szemben, és a kapcsolatunk kezdetén is éreztette, ráadásul akkor még azt mondta nekem, hogy épp azért kedvel, mert én nem vagyok könnyen kapható.


Aztán telt az idő, és felszabadultabban kezdtem közeledni felé, főleg az ágyban, és azóta nagyon fura. Ritkán figyel rám, csak rám mászik, megcsinálja rajtam a dolgát, de utána nem is beszélget velem, csak elfordul meg ráver a seggemre, és alszik.


Én nem adtam neki okot rá, hogy így viselkedjen velem, vagy nem tudom, hogy mitől érdemeltem ezt ki, de itt valami biztos történt, és nem tudom, hogy mi? Szerintetek mi ez a változás? Régebben nem volt azért ilyen, vagyis nem volt ennyire látható a dolog. Megunhatott? Pedig mostanában csinosabban öltözködöm, pont azért, hogy neki tetszek.



jan. 26. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%

Ne vesztegesd az életed egy ilyen seggfejre.

44n

jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem félrebaszik és magából indul ki, mert egy hímringyó.
jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Prolinak tűnik szegény. Vigyázz mert elkapod tőle, ha sokáig vagy vele.
jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
Ilyenek a 18-25 eves kolykok.
jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van valakije azert lett ilyen a szexben, es azert ilyen féltékeny mert magából indul ki.

Amúgy ez kissé nárcisztikus viselkedés, birtokol, elhalmoz, kontrollál, ha menni akarsz nem enged, "elfelejti" mi történt... Ez nem normális. Tényleg gondold végig valóban szükséged van e egy ilyenre.

jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó hírem. Nem kötelező vele lenned.
jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem mentél el bulizni? Azert is el kellett volna menni. Kapja be.
jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
7. Azt ki is lett volna dobva.
jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7


Így nem tudtam, miközben azt feltételezte, hogy én amúgy bárkivel dugok ha elmegyek itthonról.


8


Nem tudom, hogy ezt mire írtad.

jan. 26. 17:55
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiányos, kontrollmániás kis fütyi. Gondolom nagyon fiatal lehetsz, hogy érezd mennyire problémás és toxikus ez a viselkedés, amit a "kedves" barátod lenyom. Jobban járnál, ha szakítanál, de gondolom ezt nem az internetről szeretnéd hallani, úgyhogy beszéld meg a barátnőiddel őszintén ezt a dolgot.

Régen rossz, ha előttük nem merted ezt felvállalni, mert valójában te is érzed belül, hogy ez mennyire helytelen és bántalmazó szituáció. A legtöbb toxikus kapcsolatban így épülnek fel szépen lassan és maradnak aztán a négy fal között ennél durvább dolgok is, emiatt is jó, ha valakivel legalább beszélsz erről, akiben megbízol, ha nem is tudsz most szakítani egyelőre.

jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!