Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen gyakran jár el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen gyakran jár el a barátotok haverozni?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hete költöztünk össze. Én 26 vagyok, ő pedig a 30as évei elején jár. 9 hónapja vagyunk együtt, az egyetlen dolog, amiből úgy látom, hogy a jövőben feszültség lehet a részemről az az, hogy szerintem túl sokat jár el haverozni. Nagyon pörgős személyiségű, nem bulizásra gondolok, hanem ha épp úgy van, a sok haverja közül valaki hívja pl. egy sörre, akkor ő nem agyal túl sokat, ahogy épp kedve tartja elmegy. Például: pénteken elment a haverjához és hajnal 4kor ért haza, ezzel nekem különösebb bajom nem is volt, hiszen miért ne mehetne el hétvégén haverozni (főleg úgy, hogy én is voltam már a haverjanal és engem is hívni szokott). Nem akarok mindig menni vele, mert csak fiúk vannak és amúgy is mindenkinek jár egy kis külön töltött idő. Viszont ami már nem tetszett, hogy ugyanezen a hétvégén vasárnap este a másik haverja hívta, hogy menjen és végül elment 8kor és hajnal 3kor jött haza. El is mondtam neki, hogy ezzel felidegesített, mert azt mondta, hogy nem fog sokáig lenni, és nem is akar ottragadni. Ha hamarabb jön haza még ki sem akadtam volna. Innen jött fel tegnap a téma, hogy nyáron még rosszabb lesz a helyzet, hiszen jó idő, több lehetőség, jönnek majd a haverok, hívogatják, ő meg biztos csomoszor el fog menni. És ezt nem is én hoztam fel, hanem ő. Szóval nem tudjuk, hogy erre mi lehetne a megoldás, hogy mindkettőnknek jó legyen és ne legyen senki korlátozva vagy visszafogva.

jan. 30. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A megoldás, hogy te is mész vele, vagy a saját barátaiddal valahova. Ha pedig szívesebben vagy otthon, akkor maradj otthon. Ha amúgy vannak közös programok a pároddal is és más gond nincsen, akkor ez megoldható.
jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem gyakran megyünk együtt egyébként. Az a gond, hogy én is szeretek eljarogatni, viszont nekem sokkal kevesebb barátnőm van és nem egy városban élünk egyikkel sem, szóval gyakran mennék én is, de nincs kivel sajnos.
jan. 30. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Éretlen a barátod még egy komoly párkapcsolatra. Nem arról van szó hogy nem mehet, hát menjen néha, de a hétvégén 2 nap is? Ráadásul hajnalig? Felnőtt embereknek akik szeretik egymást, nincs igényük erre ilyen sűrűn, hiszen a közös minőségi időből megy el. Nem tudom mivel telnek amúgy a hétköznapjaitok, de ha dolgoztok akkor feltételezem nincs sok időtök egymásra. Egyik nap a kettőből legalább mehettél volna te is, ha már nem tud nemet mondani a meghívásra.
jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

itt az igény a haverokra elég magas, vagy pedig nem tud nemet mondani nekik és hol egyik hol a másik fogja hivni, ha már sok van...itt a mértéken a hangsúly, hogy oké elmegy max 1-2 órára, mert nem akarja megbántani, de szóval itt a másik fél is elég gáz, ha tudja, hogy neki otthon várod te és mégis őt választja, akkor sokkal szorosabb az ő kötelékük mint a tiéd és az ő javára dönt melletted..mert igy téged sért meg, hogy otthagy elég hosszú időre.

az ilyen haverozást én sem szerettem, nekünk válás lett belőle, több időt volt a haverokkal és azok meg húzták rendesen magukkal. Ott ahol a haveri társaság ilyen erős soha nem maradtak éppen a kapcsolatok, a haverok sokkal súlyosabb húzó erő és régebbi is..mindig őket választják, ha választani kell...

jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ilyen hasonló probléma miatt vetettem véget az egyik kapcsolatomnak. Mint ahogyan írtad nem baj tényleg, hogy barátai vannak és szeretne velük időt eltölteni, de az már igen amikor hajnalokig velük volt és oda kerültünk, hogy még sms-t se írt mikor jön haza én meg vártam hajnalig és persze aggódtam, mert megígérte, hogy időben írni fog, hogy mikor jön haza. Ott szakadt el a cérna amikor azzal sértett meg, hogy én be akarom szabályozni és már csak azért is ment velük szó nélkül. Akkor mondtam azt magamban, hogy megállj, tovább nem csinálhatja ezt velem amikor én magányos vagyok és rojtosra rágom a körmeim miatta. Aztán könyörgött ő, hogy adjak neki egy esélyt, megváltozik, de nem vettem figyelembe.

Persze lehet nem így/hasonlóan jársz, de szerintem rossz ómen amikor már ki is jelenti, mint figyelmeztetés, hogy nyáron még inkább nem lesz rád ideje...

jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár évente kb. Teljes munkaidőben dolgozunk, nem téma a vasárnapi hajnalig bulizgatás. Pénteken is legkésőbb éjfélkor bealszunk valami film előtt. 😅
jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!