Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös áruhitel de ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös áruhitel de ő nem fizeti a részét?

Figyelt kérdés

Párommal van egy közös áruhitelünk,de nála elég sűrűn elofordul,hogy nem fizeti a részét,így ez is rám marad és már eléggé zavar a dolog,viszont az en nevemen van sajnos igy ha en nem fizetem nekem szarmazik karom belole igy az o reszet is mindig hozza kell tennem

Mit lehet tenni ilyen esetben? Nem lehet valahogy felbontani? Ha valakinek volt hasonlo ügye szivesen hallgatnam a tapasztalatokat:)


jan. 30. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A bankban kérdezd meg. Amúgy mi a fedezet?

Mire vettétek fel a hitelt? Milyen árura?

jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Mi a tárgy? Fizesd ki és kész, mivel a te neveden van, a tied. A párodat meg rúgd ki, mert ez alapján egy megbízhatatlan kis hülye.
jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
91%

Adóstàrs egyàltalàn a pàrod?


Ha nem, akkor az a te hiteled....

jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te neveden van akkor nem közös a hitel. Fizesd szépen, a párodat meg tedd ki.
jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2 telefon és én ugye csak 1 et használok igy nem szeretném az övét is fizetni...
jan. 30. 21:43
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell az övét is fizetni. Fogod, eladod, a kapott összeggel meg előtörlesztesz, egy teló nagyjából kifizetve, utána már csak a sajátodat fizeted. Ennyi.
jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Mii??? Most akkor közös, vagy nem?? Ha a te neveden van a hitel, akkor az a te árud, te hiteled. Mire vettetek fel hitelt???
jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

FOgadjunk, hogy te vagy a nő, és a pasi nem fizet.


7

Valszeg a kérdező nevén van a hitel, és megállapodtak a párjával, hogy közösen fizetik, mivel az egyik telefont ő használja.

jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta eladná de ha nem kap érte annyit amennyi a fennmaradó összeg megtartja...de igy meg megint en jarok porul mert nem fizeti a reszletet...
jan. 30. 21:47
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a nő és pontosan így volt,megegyeztunk hogy minden honapban elkuldi nekem az ő reszet es en befizetem egyben,de ez megsem jon ossze neki...
jan. 30. 21:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!