Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel kelletném magam más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel kelletném magam más férfiaknak?

Figyelt kérdés
Feltöltöttem egy képet magamról, amin egyáltalán nem mutogatom semmimet, mondjuk amúgy se szoktam, mert nem az én stílusom, hogy mindent kitegyek. A barátom szerintem azzal, hogy csak magamról töltök fel képeket, én kelletem magam a férfiaknak, pedig ritkán töltök fel képet magamról. De azzal szerinte semmi probléma nincs, hogy ő meg előttem nézi az ilyen magamutogató nőket, neki lehet.
febr. 2. 21:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerinte csak kettőnkről kellene képeket kitenni, amúgy kettőnkről szoktam a legtöbbször.
febr. 2. 21:56
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Enyhe birtoklási és irányítási vágyat vélek felfedezni a barátod szavai között..


Most mondanám, hogy ez nem annyira gáz, de nem mondom, mert komoly aggodalmakra ad okot. Számomra az ilyen ijesztő lenne, hogyha nő lennék, mert semmi jót nem vetít az ilyen előre.


Általában ezek szoktak elfajulni odáig, hogy nem beszélgethetsz más férfival és nem öltözhetsz úgy ahogy akarsz, mert akkor már "kelletted" magad más férfiaknak és egy ..... vagy.

febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézus de szar kapcsolatok léteznek
febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező b@szd ki! Probléma megoldva. Egy ribizlinek tart és tárgyként kezel. Nem egyenrangú kapcsolatban vagytok. Ő lesz az aki bezár, összever. Menekülj!
febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen normális a barátod. Én párom is tesz ki magáról képeket, tök normális dolog, fel se merülne bennem, hogy ilyenekkel vádoljam miatta
febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán normális, hogy ennyire meg akarja neked mondani mit tegyél. Ennek ellenére, én úgy látom, hogy ez a képtöltögetés sokszor tényleg csak a magamutogatásról szól. A te esetedben persze ez lehet nem játszik, mivel elmondásod alapján csak ritkán teszel ki magadról képet.
febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Irányitásmániás. Úgy jársz, mint az egyik régi barátnőm. Az a birka. bocsánat, de az a pasi miatt már egyikünkkel sem beszél. Hozzáment, gyerek. Olyan szinten leépítette minden kapcsolatát. Kezdetben a képekbe kötött bele. Mert ne rakj fel magadról kapcsolatban vagy. Majd fiúkkal nem beszélhetett. Tök mindegy ha évek óta tartó barátság volt. Majd jött az, hogy ezt a ruhát nem veheted fel hanem ezt, a hajadnak ilyennek kell lennie, híztál diétázz (pedig eleve vékony volt). Majd a kiabálás megalázás. És még mindig nem veszi észre, hogy irányítja, egy barátja sincs. Az ilyen pasik csak tárgyként tekintenek a nőre nem egyenrangú társként.
febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menekülj ebből a kapcsolatból amíg lehet, viccen kívül. Az ilyen beteg barom a legrosszabb fajta ember, akivel lehetsz.
febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!